Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)

Marko Daňo (WPG) 1+0,4 střely, čas na ledě 13:38

Winnipeg vyhrává tento zápas v prodloužení a získává body do tabulky NHL. V 57. minutě vyrovnal Daňo a obrat v zápase dokonal Wheeler.

63:07 Blake WHEELER - 1:2

63:07
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Winnipeg vyhrává. Rána BLAKE WHEELERA propadla až za brankovou čáru. Gól se štěstím, ale i takový padají a platí. Asistence: Mark Scheifele.

63:01
    Poslední dvě minuty prodloužení.

62:18
    Zkušený Ryan Getzlaf vystřelil a brankář Jets si s jeho pokusem poradil.

61:30
    Ani jeden tým se do zakončení nežene.

60:50
    Lindholmovu střelu zblokoval Trouba.

60:28
    Domácí se dostali do útoku, ani jeden z domácích hráčů nezakončil přesně.

60:15
    Byfuglien míří nad branku.

60:01

Uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta hry v základní hrací době.

58:15
    Corey Perry střelou zápěstím neuspěl proti Hutchinsonovi.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Perry (Getzlaf, Fowler) – 57. Daňo (Trouba, Burmistrov), 64. Wheeler (Scheifele)

Anaheim Ducks: Gibson (Khudobin) – Manson, Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry, Getzlaf,McGinn – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Stewart, Horcoff, Santorelli – Wagner, Thompson, Garbutt
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Chiarot, Trouba, Stuart, Postma, Melchiori – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Daňo – Armia, Copp, Petan – Halischuk, Lowry, Thorburn

Rozhodčí: Leggo, Walsh – Galloway, Pancich

Diváci: 16 743