West Ham – Arsenal 3:3 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 1:2 (kon.) | Swansea – Chelsea 1:0 (kon.)
Watford – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Newcastle 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Norwich 1:0 (kon.)
Manchester City – West Brom 2:1 (kon.)
Watford FC
1:1 (1:1)
Everton FC
Sobota 09.04.2016, 16:00 • Vicarage Road (Watford) • Anglická Premier League • 33. kolo

To je z tohoto utkání vše, děkuji Vám za pozornost a u Premier League zase někdy na počtenou. (18:04:31)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:10.

Utkání mezi Watfordem a Evertonem je u konce. Zápas to byl rozhodně zajímavý, vítěze však nepoznal. Do vedení se dostali hosté, kteří na konci první půle využili chybu v rozehrávce Watfordu a McCarthy otevřel skóre. Pouze o minutu později ovšem vyrovnal z rohového kopu Holebas. V druhé půli jsme i přes nějaké šance branky neviděli, a tak si obě mužstva rozdělí po bodu za remízu 1:1.

90+4

90+4
    Zřejmě poslední šanci tohoto utkání si vypracoval Watford. Suárez uprostřed hřiště vybojoval míč, který posunul na Ighala. Nigerijský forvard mohl přihrát do strany zpět na Suáreze, ale raději zvolil střelu, která nebyla vůbec razantní, a tak Roblese příliš neohrozila.

90+4
    Bainesův centr na zadní tyč našel Barryho, ale jeho hlavičku ukryl do rukavic Gomes.

90+3
    Unikajícího Colemana zastavil pouze pomocí faulu Ighalo, který vidí žlutou kartu.

90+2
    Ben Watson napřáhly z dálky k tvrdé ráně, kterou však vynikajícím zákrokem vyrazil Robles! Opravdu povedená rána domácího záložníka a parádní zákrok hostujícího gólmana.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se některému celku vstřelit rozhodující branku?

90
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Phil Jagielka, přichází Ramiro Funes Mori.

89
    Mirallasův centr podcenil obránce Cathcart, ale Lukaku byl natolik překvapen, že hlavou zakončil opravdu nedůrazně. Další nadějná šance Evertonu tak nekončí gólem.

88
    Mirallasův přímák vyrazil Gomes přímo k nohám Lukakua, jenž z dorážky nastřelil břevno!

88
    Everton má k dispozici přímý kop z velice dobré pozice, u míče stojí Baines a Mirallas.

85
    V posledních minutách je aktivnější Everton, který zřejmě více touží po třech získaných bodech.

82
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Mario Suárez.