Frosinone – Inter 0:1 (kon.) | Chievo – Carpi FC 1:0 (kon.) | Sassuolo – Janov 0:1 (kon.)
AC Milán – Juventus 1:2 (kon.)
Chievo Verona
1:0 (0:0)
Carpi FC 1909
Sobota 09.04.2016, 18:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 32. kolo

Dnešní utkání je u konce! Chievo Verona zvládlo v domácím prostředí roli favorita a Carpi FC 1909 porazilo 1:0!

První poločas dnešního utkání bohužel branku nenabídl. Chievo ukázalo svou kvalitu a svého soupeře po většinu času přehrávalo. Ve 29. minutě Verona také měla velkou šanci, avšak Meggiorini mířil těsně vedle. V závěru poločasu se dostalo ke slovu také Carpi, nicméně to se do nějaké slibné šance nedostalo.

Ve druhém poločase mělo více ze hry opět domácí družstvo, avšak to se stále nemohlo prosadit. Až v 83. minutě se dokázal prosadit po rohovém kopu Sergio Pellissier. V závěru utkání domácí podržel brankář Bizzarri!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:58:18)

90+4

90+3
    Letizia se dokázal uvolnit na pravém křídle, avšak jeho následný centr nebyl příliš povedený. Obrana Chieva dokázala centr zablokovat!

90+2
    Následného rohového kopu se ujal Letizia, jehož centr se snesl na zadní tyč, avšak obrana Chieva dokázala centr odvrátit.
    90+1. Povedenou ránu Zaccarda vytáhl nad branku Bizzarri

90+1
    A další velká šance Carpi! Ve středu hřiště se dostal k míči opět Zaccardo, který neváhal a natáhl ke střele. Domácí hráče opět zachránil Bizzari, který vyrazil střelu na rohový kop!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Carpi vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Crimi. Jeho následný centr se dostal ve vápně na nohu Zaccarda, jehož střelu však vyrazil Bizzarri!

88
    Následného rohového kopu se ujal Pellissie, na jehož centr si naskočil na přední tyči Gamberiniho, který poslal míč těsně nad břevno!

87
    Naopak, domácí mohli navýšit své vedení! Chievo postupovalo do zajímavého protiútoku, který táhl Hetemaj. Ten dostal míč do vápna na Rigoniho, jehož střelu vyrazil Belec na roh!

86
    Carpi je pochopitelně po úvodní brance dnešního utkání velmi aktivní a momentálně se pokouší něco vymyslet na útočné poloivně a vyrovnat!

85
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Nicola Rigoni.
    83. Sergio PELLISSIER - 1:0

83
    Chievo právě vstřelilo branku!
    A máme tu úvodní branku dnešní utkání, která možná rozhodně o vítězi tohoto střetnutí! Chievo vybojovalo rohový kop, kterého se ujal Meggiorini. Jeho následný centr se snesl na zadní tyč, kde se k míči následně dostal SERGIO PELLISSIER, který poslal míč do sítě!

83
    Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Raffaele Bianco, přichází Gaetano Letizia.

81
    Chievo bylo nastěhováno na polovině svého soupeře a pokoušelo se dostat do nějaké zajímavé pozice. Následně odcentroval z levé strany Gagliolo, který však našel pouze rukavice Belece!
    80. Hlavička Mbakogu se mezi tři tyče nevešla

80
    A teď mělo i Carpi velmi dobrou příležitost! Na pravé straně se dokázal uvolnit Crimi, který posadil míč na hlavu Mbakogu, jenž byl však v záklonu a jeho hlavička tak přesná nebyla!

Jan Havlovic

Branky: 83. Pellissier

Karty:   43. Meggiorini (CHV) – 56. Pasciuti (CAR), 66. Lollo (CAR)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
    Chievo Verona: Bizzarri – Cacciatore, Gamberini, Cesar, Gobbi – L. Castro, Radovanović, Hetemaj – Birsa (79. Pellissier) – Meggiorini (85. N. Rigoni), Floro Flores (46. Inglese).
    Náhradníci: Bressan, Seculin – Spolli, N. Rigoni, Pinzi, Izco, Sardo, Frey, Pellissier, Costa, M'Poku, Inglese.

Carpi FC 1909: Belec – Zaccardo, S. Romagnoli, Suagher, Gagliolo – Pasciuti, Cofie, R. Bianco (83. Letizia), Di Gaudio (64. Lasagna) – Lollo (68. Crimi) – Mbakogu.
    Náhradníci: Brkić, Colombi – Sabelli, Letizia, Porcari, Verdi, Lasagna, de Guzmán, Crimi, Mancosu, Martinho.

Rozhodčí: Michael Fabbri – Valeriani, Liberatore (vš. Itálie)