Club Brugge – Gent 2:0 (kon.) | Mechelen – Lokeren 2:1 (kon.) | Mouscron – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Charleroi – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:1 (0:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 09.04.2016, 20:30Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. B

Ode mě je to pro dnešek vše, u dalších on-line přenosů nashledanou. (22:35:12)

Nakonec se sice ještě zahrával volný kop, ale ten skončil jen útočným faulem na brankáře Dutoita. Hlavní rozhodčí tedy ukončuje dnešní utkání a na hlavy domácích hráčů se snáší pískot. Charleroit se sice hned na začátku druhé půle dostalo do vedení zásluhou Babyho, avšak v 69. minutě udeřil hostující Kotysch a to byla také poslední branka zápasu. Oba týmy tak mají ve skupině o Evropskou ligu druhou remízu.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední akce Sportingu Charleroi v tomto zápase končí na nepovedené přihrávce na Tainmonta. Ten se od svého příchodu na hřiště téměř nedostal do hry.

90+2
    Již více než minuta a půl z nastavení je fuč. Centr z levé strany si ve vzduchu bez problémů stáhl William Dutoit.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty.

89
    Ani jeden z dvou posledních centrovaných míčů do pokutového území Sint-Truidenu nenašel někoho z domácích. Míč je v náruči Dutoita.

87
    Ani z dalšího rohu nedošlo k ohrožení Dutoitovy brány. Následně byl Victorien Angban poměrně hodně rozhořčen, ale i přesto je zrovna mu pískán útočný faul.

86
    Z rohového kopu Charleroi nic nebylo, avšak po další akci přichází znovu možnost v podobě standardní situace stejného typu.

85
    Tohle už vypadalo nadějněji. Ninis táhl útok do otevřenější obrany a dokázal na pravé straně šestnáctky najít Marinose. Jeho střela baly sražena.

84
    Ojedinělá ofenzivní akce domácích končí podklouznutím Jérémyho Perberta. Tohle je opravdu zmar.

83
    Místo snahy o rozhodnutí zápasu se domácí opět musejí bránit. Aktivní Sint-Truiden je totiž v posledních minutách o něco pohyblivější a je u každého míče rychleji.

82
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Baby, přichází Tainmont.

80
    Po vysokém nákopu prodloužil Proschwitz míč k nabíhajícímu si Gerkensovi, který se mohl stát hvězdou večera! Jeho bombu z první ale Penneteau dokázal vyrazit!

80
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Hendickx, přichází Angban.

79
    Sportingu to opravdu nejde. Další neúspěšná akce a na lavičce hostujícího celku se chystá poslední střídání.

77
    Střídající Pollet se hned po svém příchodu na hřiště aktivně zapojil do hry a vybojoval pro svůj celek rohový kop. Ten byl nejprve nedůrazně odhlavičkován, ale po chvíli se míč dostal až k polovině hřiště.

76
    Domácím se vůbec nepovedla rozehrávka volného kopu, který byl odvrácen hned prvním bránícím hráčem Sint-Truidenu. Z hlediště se ozývají nespokojení fanoušci.

75
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází N'dongala, přichází Pollet.