Sunderland – Leicester 0:2 (kon.) | Liverpool – Stoke 4:1 (kon.) | Tottenham – Manchester Utd. 3:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:0 (0:0)
Manchester United
Neděle 10.04.2016, 17:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 33. kolo

S konstatováním, že Tottenham Hotspur porazil na White Hart Lane Manchester United výsledkem 3:0, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek nedělního večera. (19:27:06)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:10.

Zápas je u konce. Důležité střetnutí mezi Tottenhamem a Manchesterem United bylo většinu zápasu poměrně vyrovnané, mírně lepším týmem byli ale Spurs, kteří v rozmezí šesti minut zúročili svou převahu třemi góly. Nejprve se v 70. minutě trefil Dele Alli, jen o čtyři minuty se dokázal prosadit Toby Alderweireld, aby v 76. minutě uzavřel skóre zápasu Érik Lamela. Tottenham tedy stahuje náskok vedoucího Leicesteru na sedm bodů, Manchester United zůstává na páté pozici, se čtyřbodovou ztrátou na městského rivala City.

90+4

90+4
    Zápas dohrávají s míčem na kopačkách domácí, kteří si připíší důležité vítězství.

90+3
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Ryan Mason.

90+2
    Po narážečce s Allim se dostával do dobré šance Dembélé, toho ale obrana Manchesteru zastavila v poslední možné chvíli. Vzápětí se dostal k míči znovu Dele Alli, jenž upadl po souboji s Darmianem, domácí záložník ale nakonec získává pouze žlutou kartu za nafilmovaný pád.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Zápas se blíží ke svému konci a domácí i nyní bez větších problémů kontrolují hru.

89
    Martialovi byl nyní odmáván ofsajd, domácí tedy mohou v poklidu rozehrávat.

89
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-min.

88
    Po další krátké rozehrávce posílal míč do vápna Depay, domácí obrana ale míč včas odvrátila.

88
    Z levého křídla se do vápna prodíral Martial, toho však zastavil povedeným skluzem Walker, následuje roh pro United.

87
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Nacer Chadli.

86
    Mohlo to navíc být už 4:0! Lamela poslal do vápna výborný přízemní centr, Kyle Walker ale zakončoval do tyče a navíc z těsného ofsajdu.

85
    Tottenham drží míč na polovině soupeře, což domácím za současného stavu bohatě stačí.

84
    Hosté závěr zápasu příliš nezvládají. Ashley Young nyní tvrdě zajel do Dannyho Rose a dostává zaslouženou žlutou kartu.