Gijón – Celta Vigo 0:1 (kon.) | Valencia – Sevilla 2:1 (kon.) | Villarreal – Getafe 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 1:0 (kon.)
Valencia CF
2:1 (1:0)
Sevilla FC
Neděle 10.04.2016, 16:00 • Mestalla, Valencie • Španělská LaLiga • 32. kolo

S konstatováním, že Valencie zcela zaslouženě zdolala Sevillu 2:1, byť nakonec s rozhodnutím až v samém závěru zápasu, se z Mestally loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (18:05:24)

Žluté karty: 2 – 2

Hlavní arbitr Iňaki Garrindo si nakonec vystačil s těmi třemi avizovanými nastavenými minutami a se závěrečným hvizdem rozpoutal na Mestalle peklo! Domácí bouřlivě slaví vítězství, které během zápasu už měli takřka v kapse, když vedli díky trefě Pareja ze 42. minuty a to ještě měli celou řadu dalších příležitostí.

Přesto ale hosté dokázali kontrovat brankou jejich kanonýra Gameira v 86. minutě, domácí Netopýři ale přesto dokázali triumfovat, když v nastavení rozhodl o důležitém tříbodovém zisku Álvaro Negredo.

90+3

90+2
    Rozhodčí Garrindo k dnešním devadesáti přidává tři nastavené minuty. Možná se bude hrát ještě něco navíc, neboť podstatnou část nastavení spolkly oslavy gólu.
    90+1. Álvaro Negredo (VAL) - 2:1

90+1
    Valencia právě vstřelila branku!
    Ohromná extáze radosti na Mestalle! Po dalším centru Pareja ze standardní situace míč v pokutovém území po teči Andrého Gomese propadl k ÁLVARU NEGREDOVI, jenž jej doklepl do sítě!

90
    Adil Rami fauloval Feghouliho a Valencie dostává možnost ještě jedné standardní situace, Rami také vidí žlutou kartu.

90
    Po Parejově centru se domácí marně dožadovali odpískání ruky jednoho z hostujících zadáků, sudí Garrindo jejich volání po penaltě nevyslyšel.

90
    Domácí po rychlém přechodu do útoku vybojovali na levém křídle rohový kop a dění se stěhuje před Rica.

89
    Utkání sleduje 41 569 skvělých příznivců.

88
    Coke si na pravém křídle narazil míč s Krohn-Dehlim, ten mu ale vracel balón do ofsajdové pozice.
    86. Kévin Gameiro (SEV) - 1:1

86
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkali vyrovnání! Krohn-Dehli přesnou přihrávkou vysunul za záda domácích obránců KEVINA GAMEIRA a francouzský kanonýr překonal Diega Alvese ránouk bližší tyči!

85
    Poslední střídání připravil také nový lodivod domácích Pako Ayestarán, jenž stahuje ze hry kapitána Paca Álcacera a do hry vbíhá Alvaro Negredo.
    83.

83
    Konopljanka se z levého křídla probil do pokutového území, u vzdálenější tyče posadil míč na hlavu naprosto osamoceného Cokeho, jenž v obrovské příležitosti nedokázal míč nasměrovat na domácí branku!

81
    Barragán ve středu pole skolil k zemi Konopljanku, píská se proti domácím.

Tomáš Kohlmann

Branky: 42. Parejo, 90+1. Negredo (A. Gomes) – 86. Gameiro (Krohn-Dehli)

Karty:   32. Mustafi (VAL) – 56. F. Llorente (SEV), 90. Rami (SEV)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 14:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:18.
    Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira – Parejo, Fuego, A. Gomes – Rodrigo (65. E. Pérez), Alcácer (C) (85. Negredo), Mina (77. Feghouli).
    Náhradníci: Ryan – Negredo, Feghouli, Vezo, E. Pérez, Caballo.

Sevilla FC: S. Rico – Coke (C), Rami, Fazio, Escudero – Banega, Krychowiak, Cristóforo (60. Gameiro), Krohn-Dehli – Muñoz (46. Vitolo), F. Llorente (70. Konopljanka).
    Náhradníci: Soria – Kolodziejczak, Iborra, Gameiro, Konopljanka, N'Zonzi, Vitolo.

Rozhodčí: Garrindo – Cermeño, Martinez

Diváci: 41 569