Gijón – Celta Vigo 0:1 (kon.) | Valencia – Sevilla 2:1 (kon.) | Villarreal – Getafe 2:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 1:0 (kon.)
Sporting Gijón
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
Neděle 10.04.2016, 12:00Španělská LaLiga • 32. kolo

A je konec. Hosté se radují poté, co na půdě soupeře rozhodli o výhře v 64. minutě zásluhou Nolita. Nutno dodat, že Celta de Vigo byla o něco lepším týmem, a tak je vítězství hostů zasloužené. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (13:50:31)

90+3

90+3
    Ačkoliv se prohrávající tým zdržuje nedaleko pokutového území soupeře, nemá už moc času na to, aby vyrovnal.

90+1
    Nastavují celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Hugo Mallo.

89
    O pár vteřin později se situace opakovala a i když se Halilovič dostal do zakončení, tak bránu netrefil.

88
    Možná jedna z posledních šanci pro Gijón mohla přijít z rohového kopu. Nákop na bližší tyči ale dokonale zneškodnil Cabral.

87
    Do konce zbývá posledních pár minut. Gijón se nemůže vymanit ze sevření soupeře, který drží balón ve své moci.

86
    Hosté vytěžili roh, o který se postaral Nolito. Šance z něj sice nevzešla, nicméně Celta zůstává na útočné polovině.

85
    Hernandéz našel svým pasem hlavičku Sanabrii. Ten pálil jen těsně nad břevno. Bude to tak pouze odkop od brány.

84
    Žlutou kartu dostává Rubén Blanco (Real Club Celta de Vigo).

83
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Claudio Beauvue.

82
    Halilovič se poprvé předvedl v útočné akci. Vyslal projektil po zemi k tyči, avšak Blanco se dokázal včas přemístit.

80
    Už už to vypadalo, že Guidetti poběží sám na bránu. Jenže dostal neočekávanou přihrávku a kulatý nesmysl nezachytil.

79
    Žlutou kartu dostává John Guidetti (Real Club Celta de Vigo).

78
    Gijón se snaží vyrovnat, nicméně za celý zápas si nevytvořitl jedinou šanci a s každou přibývající minutou to bude mít těžší a těžší.

77
    Na hraně pravidel poslal Alvarez k zemi útočícího Nolita. Rozhodčí byl tentokrát benevolentní a nechává hru pokračovat.

76
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Jony, přichází Dani Ndi.

75
    Nebezpečná přízemná střela z nohy Radojy zamířila jen těsně vedle vzdálenější tyče. Do útoku směřuje Sporting.