Waregem – Anderlecht 1:2 (kon.) | Standard – Kortrijk 1:1 (kon.)
Standard Lutych
1:1 (1:1)
KV Kortrijk
Neděle 10.04.2016, 20:00Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. A

Zápas je za námi a oba týmy se rozcházejí za smírného stavu 1:1. Lutych sice hrál od 7. minuty v deseti, ale zvykl si na to a hrál výborně. Druhý poločas byl vyrovnaný, oba týmy měly šance, ale žádný z nich nedokázal vstřelit branku. K vidění bylo několik faulů a vypjatých momentů, gól však žádný. Remíza je tak zasloužená, oba celky berou bod. Ode mě je to dneska všechno, mějte se hezky a někdy zase při fotbalovém onlajnu na shledanou. (21:57:48)

90+5

90+5
    Za simulování dostal žlutou kartu ještě Goreux

90+2
    Další zbytečná karta, kterou si připisuje Dossevi.
    90.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Verstraete v závěru vyfasoval ještě žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Papazoglou, přichází Olaitan.

85
    Hosté v posledních minutách utočí, co jen to jde, Papazoglou hlavičkoval pouze do míst, kde se nacházel domácí brankář.
    83.

83
    Ani Kortrijk právě neproměnil, Kageovi sklouzl balón a Valdés tak neměl těžkou práci.

82
    Rozběhnuté útočníky Standardu zastavil praporek ohlašující jejich ofsajd.

79
    Papazoglou dostal míč na polovině soupeře, ale byl široko daleko sám.

76
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Rayn Mmaee, přichází Santini.

76
    Zápas se pomalu blíží ke konci a my jsme zatím neviděli žádný dalš gól. Hra usíná. Prosadí se ještě někdo?

73
    Rollandovi sedl míč a nasměroval ho na bránu, bohužel pro hosty kousek nad.

71
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Trebel, přichází Remacle.

67
    Hosté začínají být zase o něco nebezpečnější, Papazoglou se připomněl gólmanu Valdésovi.