Příbram – Třinec 1:1 (kon.) | Znojmo – Ostrava 0:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:0)
FK Třinec
Pondělí 11.04.2016, 15:00 • Energon Aréna (rezervní hřiště), Příbram • Juniorská liga • 27. kolo

Na úvodní gól se i přes atraktivní a nakonec otevřený fotbal čekalo hodně dlouho, dvanáct minut před koncem se ale dokázal po pěkné individuální akci uvnitř šestnáctky prosadit Patrik Brandner. Příbram se ovšem z vedoucí branky neradovala dlouho, když za pouhé dvě minuty dokázal po rozehrání rohového kopu a nádherném náběhu skórovat hlavou Mario Lachota. Ve zbytku utkání už ani jeden tým nechtěl udělat zbytečnou chybu a žádný gól už nepadl. Konečný výsledek. 1.FK Příbram 1 FK Fotbal Třinec 1. (16:47:01)

90

89
    Do konce utkání zbývají odehrát necelé dvě minuty a vypadá to, že se oba dva týmy nakonec rozejdou smírně.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Červeňák, přichází Makoš.

88
    Jan Makoš vyběhl rychle na trávník, aby svým spoluhráčům pomohl získat zpět ztracené vedení.

86
    Do konce utkání zbývá odehrát necelých pět minut a Třinec v Příbrami drží nadějný výsledek 1:1 poté, co rychle zareagoval na vedení domácího celku.

85
    Marcel Stříž rozkmital na levém křídle své nohy, jeho následný centr ale trefil pouze prvního hráče Příbrami.

84
    Patrik Brandner si v pokutovém území naskakoval na centr z levého křídla, hlavičkový souboj ale prohrál a Třinec míč odvrátil do bezpečí.

84
    Žlutou kartu dostává Janoščik (FK Fotbal Třinec).

83
    Příbram se vyrovnávacím gólem nenechala rozhodit a pokračuje stále ve své nátlakové hře.

82
    Domácí zkusili vypálit zpoza šestnáctky, jejich následná střela ale zamířila vedle levého horního rohu. Martin Krameš byl zřejmě tím hráčem, který podruhé v utkání vyzkoušel své střelecké štěstí.

81
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Hájek.

81
    1.FK Příbram se radovala ze vstřelení vedoucí branky necelé tři minuty, když na úvodní gól Patrika Brandnera bleskově odpověděl Mario Lachota.

80
    Třinec právě vstřelil branku!
    MARIO LATOCHA odčinil svou neproměněnou šanci a po rohovém kopu vyrovnává na 1:1!! Mario Latocha si naběhl na krásný centr z pravé strany a po rozehrání rohového kopu míč hlavou usměrnil ke vzdálenější levé tyči. Fotbalisté Příbrami nedokázali zachytit jeho náběh a Mario Latocha rychle odpověděl na vedení Příbrami.

79
    Fotbalisté Příbrami dokázali jako první protrhnout bezbrankové skóre a ujímají se zásluhou krásné akce Patrika Brandnera vedení.

78
    Příbram právě vstřelila branku!
    PATRIK BRANDNER potvrzuje, že si šanci v prvním týmu Příbrami zaslouží a krásným způsobem otevírá skóre dnešního utkání!! Patrik Brandner drze pronikl po pravé straně do šestnáctky, kde se vzápětí krásnou zasekávačkou zbavil dvou protihráčů a šajtlí míč vedle vybíhajícího brankáře Jiřího Adamušky poslal přízemní střelou do brány.

77
    Žlutou kartu dostává Samiec (FK Fotbal Třinec).

77
    Jiří Janoščin se nadechl na levém křídle k velkému sólu, když udělal ze tří hráčů Příbrami kužele, vzápětí ale nedokázal přesně přihrát.

76
    Do konce utkání zbývá odehrát posledních patnáct minut a vypadá to vypadá, že se v Příbrami dočkáme překvapivé bezbrankové remízy. Vše se ale samozřejmě může ze vteřiny na vteřinu změnit.