Vltavín – Chrudim 2:1 (kon.) | Tachov – Benešov 2:3 (kon.) | Králův Dvůr – Zápy 0:0 (5:4 po pen.)
Jirny – Benátky n/J 2:0 (kon.)
SK Viktorie Jirny
2:0 (0:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 16.04.2016, 17:00Česká fotbalová liga • 25. kolo

89
    Ještě jedno střídání u domácích, kdy Daniel Remeš nahrazuje Aleše Melechovského.

89
    Žlutou kartu viděl hostující Marek Sedláček.

87
    Střídají také domácí. Dolů jde Pavel Vandas, nahoru Milan Sluka.

86
    Po rychlé akci domácích zakončoval Vandas, i s tečí hostí končí balon v zámezí!

84
    Poslední střídání u hostů. Trávník opouští Adam Pajer, jehož nahrazuje Tochukwu Mbah.

78
    Změna u hostí. Místo Mateje Sivriče jde hrát Musa Ansuma.

72
    Další střídání u hostů. Trávník opouští kulhající Martin Škarecký, jehož nahrazuje Milan Karásek.

68
    Střídají také domácí. Místo Vladimíra Pokorného jde hrát Felix Awuku.

66
    Kateřiňák rozběhl akci a našel Ezealu, který z dobré pozice pálil mimo!

61
    Ještě jedno střídání hostů. Místo Michala Sedláčka jde hrát Chimezie Ezeala.

61
    Hosté střídají. Odchází Stanislav Smetana, nastupuje Marek Sedláček.

56
    Po chybě hostí šel sám na branku Melechovský, avšak Michňa jej vychytal!

53
    Jirny právě vstřelily branku!
    Během dvou minut domácí odskakují na rozdíl dvou branek. V pokutovém území se uvolnil PAVEL VANDAS a i když si možná Michňa na míč sáhl, vytěsnit ho nedokázal.

51
    VLADIMÍR POKORNÝ získal míč před vápnem a poslal ho přesně k pravé tyči.

46
    Domácí o poločase vystřídali. Trochu překvapivě odstoupil Daniel Kocourek, nastoupil František Škorvánek.