Atalanta BC – AS Řím 3:3 (kon.) | Udinese – Chievo 0:0 (kon.) | Hellas Verona – Frosinone 1:2 (kon.)
Juventus – Palermo 4:0 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 3:1 (kon.) | Lazio – Empoli 2:0 (kon.)
Sampdoria – AC Milán 0:1 (kon.)
Hellas Verona
1:2 (0:1)
Frosinone Calcio
Neděle 17.04.2016, 15:00 • Stadio Marc´Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 33. kolo

Dnešní utkání je u konce! Hellas Verona FC prohrála v domácím prostředí s Frosinone Calcio 1:2!

První poločas nabídl velmi vyrovnanou podívanou. Do vedení se dostal překvapivě hostující celek, to když se v patnácté minutě prosadil po rohovém kopu Aleandro Rosi! Hellas měl následně více ze hry, nicméně šancě mělo hlavně Frosinone. V závěru poločasu mohl navýšit vedení svého celku Ciofani, avšak jeho střelu zastavila tyč!

Hellas vstoupil do druhého poločasu aktivně, avšak vyrovnání se dočkal až v 64. minutě, kdy se dokázal prosadit Matteo Bianchetti! Uktání pomalu směřovalo ke svému konci a už to vypadlo, že se budou body dělit. V druhé nastavené minutě se však prosadil Daniele Ciofani, který rozhodl o vítězství svého týmu!

Z mé strany je to vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic! (16:57:20)

90+5

90+4
    Hostující Crivello byl na pravé straně faulován domácím Pisanem a italský obránce zůstává ležet na zemi. Crivello samozřejmě šetří čas, neboť do konce zápasu zbýv zhruba minuta!
    90+2. Daniel CIOFANI - 1:2

90+2
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Tak, to je pro domácí celek studená sprcha, neboť v druhé nastavené minutě střílí Frosinone rozhodující branku a odveze si z Verony všechny tři body! Na pravém křídle se dokázal uvolnit Paganini, který našel centrem ve vápně DANIELA CIOFANIHO, a ten poslal svou hlavičku přesně!

90+1
    Hellas se ještě v samotném závěru dnešního utkání pokouší o vstřelení rozhodující branky, avšak obrana Frosinone svého soupeře do zakončení nepouští!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
    Radost hostujících hráčů, kteří si z Verony zřejmě odvezou jeden bod!

89
    Paganini byl následně ošetřen, nicméně to vypadá, že by měl pokračovat ve hře!

88
    Frosinone se dokázal prokombinovat až do blízkosti vápna svého soupeře, kde operoval s míčem obránce Rosi. Ten následně předal míč Paganinimu, avšak toho poslal k zemi Wszolek!

87
    Hellas získal míč na vlastní polovině a Moras se rozhodl pro útočný nákop. Ten se mu však příliš nepovedl a míč skončil u bránkáře Lealiho!

85
    Verona postupovala do dalšího zajímavého protiútoku, nicméně ten překazil Frara, který obral o míč Pazziniho, a ten následně také fauloval!

83
    Exekuce rohového kopu se ujal domácí Ionita, jehož centr našel ve vápně hlavu Mattea Bianchettiho. Jeho hlavička však letěla nad hostující branku!

82
    Hellas teď měl velkou šanci na vstřelení vedoucí branky! Pisano se dokázal na levé straně uvolnit a našel ve vápně Emanuelsona, který povedeně zakončil, avšak jeho střelu zblokoval Rosi na rohový kop!
    Momentky z vyrovnávací branky Bianchettiho

81
    Frosinone získalo míč na vlastní polovině a hnalo se do protiútoku. Středem hřiště postupoval Chibsah, kterého však poslal k zemi Emanuelson a hra je přerušena!

80
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Michelangelo Albertazzi, přichází Pawel Wszolek.

79
    Na druhé straně hřiště zahrozil opět Hellas! Z levé strany odcentroval Albertazzi, jehož centr vrátil před branku Toni. Brankář Leali však šel z branky a dokázal míč vyboxovat!