Kemijärvi – Val. Meziříčí 3:3 (kon.) | Prostějov – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Kemijärvi – Přerov 1:5 (kon.)
HC Bulldogs – Junosť Minsk 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Vítkovice 3:1 (kon.)
Kemijärvi
1:5 (0:3, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Neděle 17.04.2016, 11:45 • ZS Prostějov • Mezinárodní turnaj U17

Přerovští sice ve druhé půli jednou inkasovali, přidali ale také další dvě trefy a celkově porážejí finské Kemijärvi 5:1.
    Turnaj se koná pod patronací Olomouckého kraje. (12:50:38)

39:50
    Krul vypálil od modré, Knápek tečoval mimo.

39:25
    Běží poslední minuta zápasu, přesilovka Zubrů stále trvá.

38:27
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov dlouho početní převahu využívá. Kleinerovu střelu vyrazil gólman jen před sebe přímo k VOJTĚCHU KADLICOVI, který jej propálil mezi nohy.
    Asistence: Jakub Kleiner, Jiří Krátký.

38:06
    Běží poslední dvě minuty zápasu.

36:58
    Přerov čeká druhá dlouhá přesilovka v zápase, zatím Zubři kombinují před Hietalou.

36:04
    Finové budou ze tento zákrok potrestáni, jmenovitě Tuomas Kiviniemi (KMI), který dokonce dostal trest na 5 minut + do konce zápasu.

36:04
    Po zákroku soupeře otřeseného Mrázka odvádějí spoluhráči na střídačku.

36:04
    U přerovské branky se svíjí jeden ze Zubrů, jde o Jiřího Mrázka.

35:40
    Icing Finů.

35:14
    Foltas puk neodpálil, z přerovského pásma jej vyveze až Krátký.

34:12
    Boj o puk za brankou Hietaly, nakonec jej vyhráli Finové.

33:54
    Horký nepřesně hledal Kadlice.

32:50
    Knápek měl problémy s rozehrávkou, ale nakonec ji zvládl.

31:55
    Pokus Tuomase Kiviniemiho z levé strany byl ztečován mimo.

31:11
    Střela Krátkého Hietalu doslova posadila na led.

30:25
    Další Tischerovu střelu Hietala vyrazil betonem do rohu.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 26. A.Kiviniemi (J.Majava) – 11. Šťastný (Horký, Kleiner), 19. Krul (Mrázek), 20. Kadlic (Govorushko, Krátký), 28. Horký (Knápek), 39. Kadlic (Kleiner, Krátký)

Kemijärvi: Hietala (Majava E.) – Granroth, Lappalainen, Kuusela, Harju, Moilanen, Kiviniemi A., Haavisto, Majavaj J., Berg, Valiranta, Riekkola L., Tepsa I., Kiviniemi T., Soivio, Angeli, Tepsa S., Riekkola J., Lahti, Ruopsa.
    HC ZUBR Přerov: Šimonů (Kocáb) – Spálovský, Klauda, Kleiner, Koudela, Tischer, Viktorín, Mlčák, Horký, Šťastný, Petráš, Knápek, Krul, Foltas, Kadlic, Krátký, Govorushko, Mrázek, Borot.

Rozhodčí: Martin Tomiga, Jiří Horák