Zwolle – Nijmegen 2:0 (kon.) | Utrecht – Graafschap 0:2 (kon.) | Heracles – Feyenoord 2:2 (kon.)
Twente – Excelsior 2:0 (kon.) | Heerenveen – Ajax 0:2 (kon.)
Heracles Almelo
2:2 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
Středa 20.04.2016, 19:45 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie • 32. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s Vámi. Děkuji Vám za pozornost a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (21:41:13)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:11.

Čas utkání se naplnil, zápas končí remízou 2:2.

Ve druhé půli se urodily další dva góly. O první se ve 49. minutě postaral Wout Weghorst a vrátil tak Almelu vedení. V 73. minutě ale dokázali hosté odpovědět zásluhou trefy Eljera Eliy. Ačkoli se pak v posledních asi 15 minutách na trávníku odehrávala vpravdě strhující podívaná, rozhodující branky jsme se nedočkali a oba týmy tak prodloužily sérii neporazitelnosti.

90+2

90+2
    Kuijtův centr vyhlavičkoval z vápna te Wierik, nic víc už se do dnešního zápasu nevejde.

90+2
    Vilhena si dobře pokryl míč v souboji s Weghorstem, hosté ještě mohou pomýšlet na poslední útok.

90+1
    Nad rámec druhé půle byly nastaveny dvě minuty.

90
    Fantastický a milimetrově přesný centr Karsdorpa se snesl k noze Kuijta, který z první zakončil jen do Castra!

90
    Eljero Elia přesunul svůj prostor působnosti na pravé křídlo a tam teď nepěkně zatápí defenzivě Almela.

89
    Po souboji s van Ooijenem se na zemi ocitl Tonny Vilhena, hosté se dostávají blíž k vápnu soupeře.

88
    Unikajícího Kramera poslal k zemi Ramon Zomer, Vilhena rozehraje přímý kop. Poslal jej ale přímo do Castrových rukavic.

87
    Miquel Nelom posílal míč do ohně před Castrovou bránou, ale nejvýše se dostal právě strážce hostující pokladnice a míč sebral.

86
    Karsdorp posílal míč do vápna, ale Kramer situaci nevyhodnotil dobře a k míči nedoběhl, naopak před Vilhenou si pro hrací předmět došel Castro.

85
    Danny Makkelie teď po sporném souboji mezi Weghorstem a Nelomem přisoudil míč hostům, což v ochozech vzbudilo hodně zlé krve...

84
    Nepříjemnou Eliovu ránu z dálky dokázal s obtížemi vyrazit Elia a vzápětí se na druhé straně musel mít na pozoru van der Heijden. Proti Weghorstovi si ale počínal mazácky a nechyboval.

83
    Weghorst teď zkusil v souboji s Nelomem získat výhodu rohového kopu, ale zle pochodil. S míčem hrají hosté, konkrétně Tonny Vilhena.

82
    Sven van Beek se přičinil o další roh Almela, když hlavičkou odklidil do zámezí nepříjemný centr zprava.

81
    Vilhenovu ránu zpoza vápna Zomer zastavil a nádavkem pak ještě zakopl míč daleko pryč, příkladná defenzivní činnost!

80
    Teď to byl dobře postavený Vejinovič, který zastavil další akci Almela. Domácí tým se v posledních minutách nepříjemně zakusuje do soupeře.