Wolfsburg – Augsburg 0:2 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 0:3 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Darmstadt 4:1 (kon.)
Hertha – Bayern 0:2 (kon.) | Ingolstadt – Hannover 2:2 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:3 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
4:1 (2:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 23.04.2016, 15:30Německá Bundesliga • 31. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (17:26:03)

Utkání mezi celky 1. FC Köln a SV Darmstadt 98 je již minulostí a ze zisku tří bodů se po vítězství 4:1 radují domácí fotbalisté. Ti ve druhém poločase přidali další dvě branky, o které se postaral Marcel Risse. Fotbalisté Darmstadtu nedokázali ve druhé půli navázat na sympatický výkon z prvních čtyřiceti pěti minut a prohrávají zcela po zásluze. Děkovat navíc mohou brankáři Matheniovi, který předvedl několik výborných zákroků a vychytal celou řadu stoprocentních šancí Kolína nad Rýnem.

90
    Do nadějně vyhlížejícího protiútoku vyrazili domácí, avšak zákrokem z kategorie last minute se prezentoval stoper Sulu, který uzmul Modestemu míč.

89
    Hosté sice operují na útočné polovině hřiště, avšak k ohrožení Horna se nedostávají a utkání se již jen dohrává.

87
    Garics přidal v agresivitě, což v osobním souboji pocítil Jojič. Nedovolený zákrok hostujícího hráče ocenil sudí žlutým kartónkem.

86
    Trenér Darmstadtu Schuster ukončuje Wagnerův pobyt na hřišti a na posledních pár minut přichází Platte.

85
    Sám Jojič se postavil k rozehrání rohového kopu, avšak ostrým centrem nenašel žádného z nabíhajících spoluhráčů.

84
    Nově příchozí Jojič se předvedl fanouškům hezkou individuální akcí, z níž rezultuje rohový kop pro Kolín nad Rýnem.

82
    Žlutou kartu si od sudího Dingerta vysloužil za nevybíravý zákrok skluzem Gondorf.

81
    K rozehrání od rohového praporku se postavil netradičně Kempe, ale jeho ostrý centr odklidil do bezpečí hned první bránící hráč.
    Kolín si počíná ve druhém poločase opravdu dobře a po dvou brankách Marcela Risseho směřuje za ziskem tří bodů

80
    Heller centroval z pravé strany hřiště a po nepřehledné situaci končí míč v zámezí, kam jej nasměroval domácí hráč. Darmstadt tedy získává výhodu rohového kopu.

79
    Ke střídání sáhl i trenér hostující celku. Ze hřiště je stažen Vrančič a na jeho místo přichází Garics.

78
    Domácí naposledy střídají. Sørensena nahrazuje Olkowski.

76
    Modeste mohl završit bůra v síti Darmstadtu, avšak z dobré pozice nechal pouze vyniknout brankáře Matheniu, po jehož zákroku budou domácí rozehrávat rohový kop.
    75. Marcel RISSE - 4:1

75
    Köln právě vstřelil branku!
    Troufám si tvrdit, že o vítězi dnešního utkání je již rozhodnuto, neboť na rozdíl tří branek zvyšuje MARCEL RISSE. Domácí fotbalista si výborně zpracoval na hranici vápna míč, posunul si jej do šestnácky a následnou křížnou ranou na zadní tyč prostřelil Matheniu.

72
    Třebaže není Lehmann s výrokem sudího nikterak srozuměn, na konečném rozhodnutí nehodlá sudí Dingert cokoliv měnit a Lehmann vidí za faul žlutou kartu.

Radek Kozel

Branky: 4. Modeste (Gerhardt), 35. Modeste, 53. Risse, 75. Risse (Lehmann) – 12. Gondorf

Karty:   59. Gerhardt (KLN), 72. Lehmann (KLN) – 82. Gondorf (DAM), 87. Garics (DAM)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:16.
    1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – F. Sørensen (78. Olkowski), Mavraj, Maroh, Mladenović (46. Heintz) – Hector, Lehmann (C) – Risse, Osako, Gerhardt (68. Jojić) – Modeste.
    Náhradníci: Kessler – Heintz, Jojić, Olkowski, Švento, Vogt, Zoller.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu, Caldirola, J. Díaz (68. Kempe) – Gondorf, Holland – Heller, M. Vrančić (79. Garics), Rausch – Wagner (86. Platte).
    Náhradníci: Załuska – Sirigu, Sailer, Kempe, Platte, Gorka, Garics.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Aarnink