Mönchengladbach – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Frankfurt – Mohuč 2:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:1 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 24.04.2016, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 31. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 14:11. (17:33:24)

Vypadalo to, že od 54. minuty budeme sledovat snažení Hoffenheimu o vyrovnání. To však netrvalo dlouho. V 61. minutě upravil na konečných 3:1 Hahn. Borussia Mönchengladbach si tak připisuje důležité body. V dalším kole se vydá do bavorské metropole. TSG 1899 Hoffenheim prohrává po sérii skvělých výsledku. Hosté tak stále nejsou definitivně zachráněni.

90+2

90+2
    Roh se domácím příliš nepovedl. Hoffenheim už stejně příliš nestihne.

90+1
    Hofmann i s pomocí Baumanna trefuje boční síť. Ještě uvidíme roh.

90
    Nastavují se 2 minuty.

89
    Střídající Hofmann se mohl dostat do zakončení.

88
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Jonas Hofmann.

86
    Vypadá to, že už se zápas jen v poklidu dohraje. Domácí chystají poslední taktické střídání.

85
    Vargas tvrdě vypálil zpoza šestnáctky. Možná měl raději volit nahrávku.

84
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Thorgan Hazard, přichází Patrick Herrmann.

83
    Andrej Kramarić zakončoval za pomocí faulu. Sommer se tak nemusí obávat.

82
    Hoffenheim se ještě snaží zdramatizovat utkání.

81
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Ibrahima Traoré, přichází Fabian Johnson.

80
    Do třetice už se nekoná, po útočném faulu bude vykopávat Sommer.

79
    Sommer si oddychl, před ním se míč nebezpečně pohyboval. Bude následovat třetí roh.

79
    Ten si domácí zopakují, Xhaka ihned odvrátil.

78
    Tvrdou střelu Kramariće vyráží Sommer na roh.

Ondřej Kočka

Branky: 7. Toljan (vla.), 45. Dahoud (Hahn), 61. Hahn (Dahoud) – 54. Kramarić (Volland)

Karty:   70. Nordtveit (MNC) – 20. Rudy (HOF), 40. Polanski (HOF)

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Nordtveit, Wendt – Traoré (81. Johnson), Dahoud, Xhaka (C), T. Hazard (84. Herrmann) – Raffael (88. J. Hofmann), Hahn.
    Náhradníci: Sippel – Hinteregger, Herrmann, M. Schulz, Johnson, J. Hofmann, Korb.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Strobl, Schär, Süle, Toljan – Rudy, Polanski (C) (63. Schwegler), Amiri (76. Ochs) – Uth (67. E. Vargas), Kramarić, Volland.
    Náhradníci: Grahl – Kadeřábek, Bičakčić, E. Vargas, Schwegler, Zuber, Ochs.

Rozhodčí: Hartmann – Cortus, Beitinger

Diváci: 53 144