AS Řím – Neapol 1:0 (kon.) | Hellas Verona – AC Milán 2:1 (kon.) | Carpi FC – Empoli 1:0 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (0:1)
AC Milán
Pondělí 25.04.2016, 17:00 • Stadio Marc´Antonio Bentegodi • Italská Serie A • 35. kolo

To je pro dnešek z mé strany vše, loučím se s Vámi a zase někdy na počtenou. (19:10:32)

Páni, to byl tedy závěr. Po prvním poločase vše nasvědčovalo tomu, že favorit utkání si odveze do Milána všechny body, když po brance JEREMY MÉNEZE vedl 0:1. Ve druhém poločase ale předvedla Verona neskutečný obrat. Nejprve v 72. minutě se prosadil z penalty exmilánský GIAMPAOLO PAZZINI, a v poslední minutě utkání nádhernou ranou z přímého kopu LUCA SILIGARDI. Hosté tak odjíždí bez bodu a Hellas Verona má stále naději na záchranu.

90+5
    90+5. Luca SILIGARDI - 2:1

90+5
    Hellas Verona právě vstřelila branku!

Neuvěřitelné!!! Hellas Verona dokonává obrat. LUCA SILIGARDI se postavil k přímému kopu a nádhernou střelou poslal míč do brány. Čisté svědomí ale rozhodně nemůže mít Ricardo Montolivo, neboť jako jediný ve zdi nevyskočil a právě nad ním proletěl míč.

90+4
    Z hranice pokutového území budou domácí rozehrávat přímý kop.

90+3
    Z následné akce už ale ano a Donnarumma musel vytáhnout skvělý zákrok.

90+3
    Ani teď z něj ale nic kloudného nebylo.

90+3
    Jedna z posledních možností pro Veronu jak ohrozit branku soupeře, k dispozici je rohový kop.

90+2
    Oby týmy se snaží urvat vítězství na svoji stranu, z toho ale pramení hodně nepřesností.

90+1
    Bude se hrát ještě 4 minuty.

90
    Po skvělém zákroku Donnarummy bude zahrávat rohový kop domácí Verona.

89
    Rohový kop, pro změnu pro milánské AC, nebyl pro domácí žádnou hrozbou.

88
    Checchin se pokusil překonat Donnarummu střelou z velkého vápna, italský mladíček ale nadvakrát střelu zlikvidoval.

86
    V obrovské šanci bylo hned několik hráčů Milána. Ani jeden ale nedokázal dosáhnout na míč, který jel po zemi na skrz celé malé vápno.

84
    Siligardi selhal v dobré šanci, z pravé strany jen přestřelil.

83
    Carlos Bacca vyzkoušel vystřelit z hranice velkého vápna, ale míč poslal asi metr vedle pravé tyče.

82
    Z rohového kopu ale vytěžili pouze další rohový kop.

Jan Malíř

Branky: 72. Pazzini (pen.), 90+5. Siligardi – 21. Ménez

Karty:   48. Albertazzi (VRN) – 67. C. Zapata (ACM), 72. J. Mauri (ACM)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 1:10. Fauly: 16:8.
    Hellas Verona: Gollini – Pisano, Bianchetti, Moras, Albertazzi – Wszolek (61. Juanito), Marrone, Ionita, Rebić (38. Rômulo) – Siligardi, Pazzini (C) (77. Checchin).
    Náhradníci: Marcone, Coppola – Samir, Emanuelson, Furman, Juanito, Greco, Checchin, Janković, Gilberto, Rômulo.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, A. Romagnoli, De Sciglio (34. Antonelli) – J. Mauri (78. Adriano), Montolivo (C), Kucka – Honda – Ménez, Bacca.
    Náhradníci: Abbiati, Diego López – Adriano, De Santis, Antonelli, K-P. Boateng, Calabria, Ely, Locatelli, Mexés, A. Poli, Vido.

Rozhodčí: M. Di Bello – A. Padovan, G. Schenone – V. Fiorito