Bayern – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 5:1 (kon.) | Hannover – Schalke 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Mohuč – Hamburg 0:0 (kon.) | Darmstadt – Frankfurt 1:2 (kon.)
Leverkusen – Hertha 2:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 30.04.2016, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 32. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (17:39:32)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 10:14.

Bayern tak dvě kola před koncem soutěže vede tabulku o 5 bodů před Dotrmundem, v příštím kole můžeme poznat staronového mistra Bundelisgy! Dnes se však mistrovské oslavy v Bavorsku zatím odkládají.

Utkání je u konce, mistrovské oslavy se odkládají! Domácí ve druhé půli nedokázali udržet těsný náskok, když se v 72. minutě po krásné přihrávce od Stindla prosadil ranou na bližší tyč André Hahn, který tak rozhodl o tom, že se dnes body v Allianz Areně dělí za remízu 1:1.

90+4

90+4
    Ten se Bayernu nepovedl, pas Thiaga vyboxoval brankář Sommer.

90+3
    V závěru mají domácí k dispozici ještě jeden volný přímý kop.

90+3
    Na druhé straně načechral povedený centr Stindl na Hofmanna, ale ten na pobídku svého spoluhráče nedosáhl.

90+2
    Domácí zahájili jeden z posledních svých útoků v utkání, centr Davida Alaby byl však jednoduše odvrácen.

90+1
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Jonas Hofmann.

90
    Budou se nastavovat tři minuty!

89
    V souběžně hraném utkání zvítězil Dortmund nad Wolfsburgem 5:0, což znamená, že při tomto výsledku bude náskok Bayernu dvě kola před koncem činit pět bodů.

88
    Domácí v závěru klání hrají zatím hodně pasivně, zatímco Borussia hýří aktivitou. Kdo by to byl řekl tak před patnácti minutami nazpět.

87
    A opět se hra přelila na druhou stranu, kde však kapitán Gladbachu Xhaka fauloval a hosté tak zbytečně přišli při slibné akci o balon.

86
    Na druhé straně naopak po lehkém zaváhání Christensena mohli zakončovat Müller s Rodem, celou situaci však nakonec včasným výběhem zastavil brankáře Jan Sommer.

85
    K centru se na polovině domácích dostal aktivní Stindl, Bayern jeho nabídku v šestnáctce s díky odmítl.

84
    Bayernu se čas na rozdílovou branku krátí, navíc hosté pokračují v aktivní hře a nepouštějí svého soupeře do šance.

83
    Při další akci domácích vzal celou situaci trochu ukvapeně Thiago, který napřáhl k další prudké ráně, která však ohrozila spíše diváky na tribuně.