Watford – Aston Villa 3:2 (kon.) | Everton – Bournemouth 2:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Stoke – Sunderland 1:1 (kon.) | West Brom – West Ham 0:3 (kon.) | Arsenal – Norwich 1:0 (kon.)
Everton FC
2:1 (1:1)
AFC Bournemouth
Sobota 30.04.2016, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 36. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 4:8. (17:56:55)

A utkání je za námi! Domácí si ve druhém poločase vytvořili jedinou příležitost, ze které nakonec vstřelili vítěznou branku. Hosté se po celou dobu druhého poločasu snažili vyrovnat, avšak neúspěšně.

90+4

90+3
    Rohový kop pro hostující tým...

90+2
    Hostující tým je usazen před šestnáctkou Evertonu a stále má šanci na vyrovnání!

90+1
    Hosté se snaží zabojovat z posledních sil, ale stále to nejde a nejde...

90
    Hlavní sudí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby!

88
    Nejvíce střel za tento zápas má hostující skotský záložník Matt Ritchie (6).

87
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Kieran Dowell.

86
    Statistika držení míče: 49% – 51%

85
    A znovu byli hostující hráči usazeni před domácí šestnáctkou, avšak jejich přihrávky jsou velmi pomalé a už nemají takovou razanci, kterou by měly mít.

83
    Vypadá to, že hostující hráči nemají již dostatek sil na to vstřelit vyrovnávací branku i přes tu obrovskou snahu.

82
    Domácí hrají v obraně opravdu velmi zodpovědně a nedávají hostujícím hráčům ani sekundu na rozmýšlení.

80
    Posledních deset minut do konce základní hrací doby. Podaří se hostujícímu ještě vyrovnat nebo domácí tento zápas zvládnou?

78
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Lewis Grabban.

78
    A další šance hostujícího týmu! Po centru jednoho z hostujících hráčů hlavičkoval Afobe, ovšem zařízení nedokázal trefit!

77
    Stanislas se pokusil vystřelit zpoza šestnáctky, ale jeho pokus mířil nad branku Howarda. Americký brankář má momentálně spoustu času na odkop.

76
    Po delší odmlce se na polovinu soupeře dostal taktéž domácí tým, ale nic kloudného nevymyslel a vrací se zpátky.