Břeclav – Kroměříž 1:6 (kon.) | Prostějov – Vel. Meziříčí 6:0 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Třebíč – Uničov 1:1 (kon.)
1. SK Prostějov
6:0 (4:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 30.04.2016, 16:00 • Za Místním nádražím Prostějov • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, od stadionu Za Místním nádražím zase někdy na přečtenou! (17:49:43)

K druhému poločasu se nebude přidávat žádná minuta, po divoké první půli se hra v té druhé trochu uklidnila, i tak však bylo k vidění několik žlutých karet a i dvě branky, tu první obstaral Karel Kroupa, který tak dovršil hattrick a o druhou se postaral Tomáš Machálek šest minut před koncem duelu.

90

87
    Pas Langera byl pro Milana Machálka moc dlouhý a Invald jej stihl odehrát.

86
    Pravačkou vypálil Zdeněk Fládr, ale jeho rána byla příliš vysoká.

84
    Prostějov právě vstřelil branku!

TOMÁŠ MACHÁLEK dostal míč na hranici vápna a přízemní ranou dává šestou branku Prostějova!

81
    Domácí naposledy střídají, místo Kroupy se do hry zapojí Milan Machálek.

80
    Žlutá karta pro hostujícího Šimáčka.

78
    Žlutou kartu vidí prostějovský Sečkář.

77
    Na Pančochářův centr nezvládl doskočit Machálek.

76
    Poslední střídání Velkého Meziříčí, Krčál nahrazuje Smejkala.

73
    Pančochář centroval do vápna, ale míč nenašel žádného ze spoluhráčů.

71
    Centr z levé strany našel ve vápně Karla Kroupu, jehož hlavička těsně minula branku Invalda.

70
    Tomáš Machálek našel na hranici vápna Petrželu, jehož střela letěla za přispění obrany těsně nad!

68
    Druhé střídání pro tým z Vysočiny, Boučka nahrazuje Pokorný.

66
    Po rohu do třetice Sus, jeho hlavička však nezamířila mezi tří tyče.

66
    Sus tentokrát chtěl pálit, opět však jeho snahu zastavili obránci a bude se zahrávat další roh.

65
    Sus měl míč ve vápně, ale nedokázal najít žádného spoluhráče, míče se však dotkl někdo z bránících hráčů, takže následuje roh Prostějovských.

Radim Nemela

Branky: 10. Kroupa (pen.), 32. Kroupa (pen.), 39. Sus, 45+1. Pančochář, 60. Kroupa, 84. Machálek

Karty:   27. Hirsch (PRO), 49. Sus (PRO), 55. Petržela (PRO), 78. Sečkář (PRO) – 9. Invald (VEM), 34. Dolejš (VEM), 38. Vyskočil (VEM), 45. Bouček (VEM), 55. Demeter (VEM), 80. Šimáček (VEM)   41. Hirsch (PRO)   12. Krejčí (VEM)

1. SK Prostějov: Kofroň – Rus, Hirsch, Sus – Zelenka (61. T. Machálek), Pančochář, Fládr, Langer, Petržela – Kroupa, Nekuda (61. Sečkář)
    Náhradníci: Neoral, Machynek, Sečkář, T. Machálek, M. Machálek, Koudelka, Přikryl

FC Velké Meziříčí: Invald – Šimáček, Krejčí, Vyskočil – Bouček (68. Pokorný), Kratochvíl (59. Šuta), Smejkal (76. Krčál), Berka, Demeter – Dolejš, Simr
    Náhradníci: Pokorný, Krčál, Šuta

Rozhodčí: Černý – Podaný, Hlubinka