Charleroi – Lokeren 2:2 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 1:1 (kon.) | Kortrijk – Standard 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Mouscron 1:0 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (0:1)
Sint-Truiden VV
Sobota 30.04.2016, 18:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. B

S konstatováním, že YR KV Mechelen doma remizoval 1:1 se Sint-Truiden VV se s vámi loučím a těším se opět na počtenou. Hezký večer. (19:57:11)

Statistiky zápasu

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:6.
    Střely mimo: 7:6.
    Rohy: 7:5.

YR KV Mechelen nakonec remizuje s Sint-Truiden VV 1:1. Domácí sice byli ve druhém poločase jasně lepší, ale stačilo to pouze na vyrovnání z kopačky De Pettera. Poté se zápas hodně otevřel a šance střídala šanci. Proti střelcům však stáli buď výborní gólmani nebo obětaví obránci.

90+5

90+5
    Ani další centr do vápna nebyl úspěšný a rozhodčí každou chvíli ukončí druhý poločas.

90+4
    To se jim ale nepovedlo a dnešní zápas nejspíše skončí remízou.

90+3
    Útočný faul hostů a domácí tak mohou znova založit útok.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta. Tentokrát pro brankáře Veliće za zdržování.

90+2
    Odkop od hostující brány. Do konce zápasu už moc nezbývá.

90+2
    Balón znova míří do pokutového vápna Truidenu, ale obránci jsou pozorní.

90+1
    Žlutou kartu za skluz dostává Raman.

90
    Ani ten nebyl úspěšný. Do útoku znova vyráží domácí.

90
    Na druhé straně uvidíme další rohový kop.

89
    Hráči Mechelenu opět získali přímý kop, ale balón opět končí u brankáře hostů.
    Únik Ramana.

88
    Obrovská šance Ramana na vyrovnání končí pouze rohem. Raman byl vybídnut k samostatnému úniku, ale Gillet ho dokázal vychytat! To je ale závěr zápasu!

87
    Domácí znova u balónu, ale ani tentokrát z toho gól nebude. Míč má ve svých rukavicích Velić.