Mladá Boleslav – Plzeň 2:0 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
Zlín – Příbram 0:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:2 (0:2)
Bohemians Praha 1905
Sobota 07.05.2016, 15:30 • MěS Arena Vítkovice • Synot liga • 28. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:33:41)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:19.

Zápas je u konce a byť byl Baník ve druhé půli tím aktivnějším týmem, body míří do Prahy na Bohemians. Ostravský tým měl skvělý vstup do druhého poločasu a v 50. minutě přišlo snížení, když nařízenou penaltu proměnil Robert Hrubý. Baník se pak pustil do honby za vyrovnáním, jenže pozorná obrana se Zlámalem v čele a také nepřesnosti v koncovce, to vše hrálo proti domácím. Zápas tak skončil výsledkem 1:2, což znamená, že Bohemians mají prvoligovou jistotu i pro příští sezónu.

90+4

90+4
    Po rozehrávce nakrátko se s míčem potkal Bartek a už se jej snaží pouze udržet.

90+3
    Ještě jeden přímý kop pro Bohemians.

90+2
    Rozehrávka nakrátko hostům nevyšla, pokus o udržení míče u praporku vzal rychle za své. Domácí ihned vhazují.

90+1
    Akulinin uhrál rohový kop.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Roh pro Baník. Před Zlámalem vznikl menší závar, domácí chtějí získat alespoň bod.

89
    Kotel domácích ve svém sektorů roztáhl velký transparent, který doplnil zapálením ohňů a odpálením dělobuchu. Hasiči mají práci.

88
    Baník už trochu pootvírá svá obranná vrátka, využít toho teď nedokázal využít Acosta.

87
    Hosté teď drží míč na útočné polovině, nikam se ale nehrnou.

86
    Carlos de Azevedo našel centrem z pravé strany Mondeka a ten se i přes bránění dvou protihráčů dokázal dostat do zakončení. Jeho rána ale skončila vysoko nad.

85
    Hosté střídají, skončil Jhon Mosquera, závěr zápasu si zahraje Zoran Gajić.

84
    Centr na zadní tyč se stal kořistí připravených hostů, Bohemians jdou do kontru, u míče je Mosquera.