Schalke – Augsburg 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 2:1 (kon.) | Hamburg – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Mohuč 1:3 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – W. Brémy 0:0 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Hertha – Darmstadt 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Bayern 1:2 (kon.)
Hannover 96
1:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 07.05.2016, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 33. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:29:15)

Fauly: 18:19.

Dnešní zápas rozhodla jediná trefa. O tu se postaral Hiroši Kijatoke, který v prvním poločase poslal míč ze středu vápna na zadní tyč a určil tak i konečný výsledek dnešního zápasu. Také Hoffenheim se může radovat, když se udržel v Bundeslize i pro příští sezonu. Nyní sice má náskok na sestup jen dva body, ale za sebou má týmy, které čeká v posledním kole vzájemný souboj.

90+3

90+3
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
    90+2. Střela do břevna

90+2
    Rohový kop hostů obstaral z levé strany Schwegler. Rozehrál jen nakrátko, ale k míči se dostal na třiceti metrech od branky a Toljan přesnou střelou poslal míč do břevna. Největší šance Hoffenheimu v zápase!

90+1
    Nyní takticky fauluje v útočném vápně Szalai, který zdržel hru o další sekundy. Hoffenheim stále pospíchá do útoku.

90
    V poslední minutě se dostal k míči domácí Schulz, který je navíc faulován u středové lajny. Celá hra se tak posouvá na polovinu Hoffenheimu.

89
    Domácí si s přehledem hlídají míč na polovině hostů a nepouštějí je zbytečně do nebezpečných prostorů před svou brankou.

88
    Velmi nepovedenou střelu vyslal Kramarić. Míč končí vysoko nad brankou. Rozehrávat tak může znovu Zieler.

87
    Hostující Hoffenheim se stále snaží dostat míč před Zielera. Nyní však zastavil průnik hostů útočný faul Kurániyho na Saného.

85
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Christian Schulz.

84
    Prib dostal žlutou kartu za nebezpečný faul na Amiriho ve středu pole.

83
    Střídající Szalai mohl jít do brejku po pravém kraji. Jeho přihrávka na rozběhnutého Klause však našla jen vracejícího se Süleho.

82
    Volland se vydal napadat rozehrávku domácího týmu. Žádný ze spoluhráčů se k němu však nepřidal a tak Hannover může v klidu rozehrávat.

81
    Hostující Hoffenheim má zhruba deset minut, aby vstřelením branky srovnal skóre dnešního zápasu a odvezl si z HDI Areny alespoň bod.

80
    K míči z volného přímého kopu se dostal Albornoz. U míče byl přece jenom rychleji hostující brankář Baumann, který chytá míč na zední tyč do rukavic.

79
    Kadeřábek nedovoleně poslal na zem unikajícího Klause a je rázně napomínán rozhodčím. Navíc vytvořil dobrou pozici pro domácí.