Č. Budějovice – Zlín 2:1 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Jablonec – Opava 1:0 (kon.)
Slavia – Pardubice 2:0 (kon.) | Ostrava – Olomouc 2:2 (kon.) | Brno – Sparta 0:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 3:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Karviná – Příbram 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:1 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 07.05.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 31. kolo

To je ode mě vše! Nezapomeňte večer fandit českým hokejistům na světovém šampionátu třeba za pomocí Onlajnů, které budou u toho. Já vám děkuji za pozornost a někdy přiště zase na počtenou. (12:50:43)

Viktoria Plzeň vítězí v duelu 31. kola Ligy staršího dorostu nad Bohemians Praha 3:1. Plzeň předvedla velice dobrý výkon. Za výhrou nakročila dvěma góly v první půli. Pražané přidali na fotbalovém umění ve druhých pětačtyřiceti minutách. Střídající Kulhánek ale přidal třetí branku Plzně. Hosté už pouze snížili na 1:3 ze svého pohledu. A tímto poměrem i přes snahu zelenobílých v závěru klání také skončilo.

90

89
    Plzeň zdržuje. Roh bude hrát nakrátko, ale ono se není čemu divit. Vypadá to, že si Viktoria dojde pro tři body.

88
    Na poslední minuty okusí atmosféru duelu přímo na trávníku Pinc. Kapitán Plzně Matějka tak svou druhou branku v utkání nepřidá.

87
    Centr Debellise měl k dokonalosti asi tak daleko jako vztah Babiše s Kalouskem.

86
    A když to nejde po straně, tak to musí jít za pomocí nákopů do vápna Plzně. Jenže stav zůstává stále o dva góly příznivější pro Viktorii.

85
    Plzeň brání svůj hrad sestavený ze třech tyčí jako správní strážci. Je jisté, že Viktoria se už nebude hnát do útoku.

84
    Střídající Debellis pozdravil Dařinu. Ale to bylo všechno, co si vyřídili. Brankář hostů neměl se střelou problémy.

83
    Jedenáct hlav, jedenáct stejných názorů. Plzeň chtěla odpískání faulu v dobré blízkosti branky Pražanů, ale vytěžila pouze rohový kop.

82
    Je jasné, že Luhový nebude nikam pospíchat a dává si na čas. Plzeň drží už pouze dvougolové vedení. Brankář Plzně tak dnes neudrží čisté konto.

81
    Ukazuje se, že zápas ještě není rozhodnutý. Bohemians tento gól může pomoci. Trenér Žák ještě hecuje své svěřence. Devět minut do konce. Za tento časový úsek se dají dát dva góly.
    80. HLINÁK - 3:1

80
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tahle souhra skutečně stála za to. Rychlá bez velkých rozmluv. Trčka našel VOJTĚCHA HLINÁKA a ten nedal šanci Luhovému. 3:1.

79
    Snaha upřít hostům nelze, jenže zatím byla k ničemu. Plzeň vede 3:0.

77
    Rychnovský za sebou asi nemá bezednou noc. Ve velké příležitost v souboji tváří v tváří Dařinovi minul o fous.

76
    Matějka byl obrán soupeřem o míč ve vápně Bohemians . Ale Plzeň na mě dnes působí velice dobře. Vše směřuje k výhře domácích.

74
    Viktorii přichází na pomoc Martin Debellis. Dohráno má pro dnešek Dominik Hašek.

73
    Vaníček to dnes opět přehnal s aktivitou. Fauloval soupeře. Rozhodčí Pálek mu jasně sdělil, že pro tohle se fotbal nehraje.