Č. Budějovice – Zlín 2:1 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Jablonec – Opava 1:0 (kon.)
Slavia – Pardubice 2:0 (kon.) | Ostrava – Olomouc 2:2 (kon.) | Brno – Sparta 0:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 3:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Karviná – Příbram 3:0 (kon.)
FK Jablonec
1:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 07.05.2016, 11:00 • ZŠ Mozartova • Celostátní liga staršího dorostu • 31. kolo

Jablonec byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě bere tři body. Opava si ve druhé půli vytvořila šance na vyrovnání, ale výborného Richtera v brance domácích nedokázala překonat. (12:53:21)

90

90
    Střídání domácích. Z hrací plochy odstupuje Heřmánek, na jehož místo nastupuje Mička.

90
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Berger, přichází Kuzník.

88
    Ze hřiště odchází Matěj Helebrand, přichází Martin Musila.

86
    Žlutou kartou je napomenut hostující Matěj Helebrand.

84
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Večeřek, přichází Kirschner.

80
    Další střídání domácích. Dnešní zápas skončil pro Díla, svojí porci minut si dnes zahraje Pelta.

75
    Po rohovém kopu střílel Dybal, jeho rána ovšem prolétla jen těsně vedle domácí branky!

75
    Střídají i domácí. Hřiště opouští Zezulka, na jehož místo nastupuje Jelínek.

74
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Helebrand A., přichází Dybal.

73
    Žlutý kartonek vidí hostující Adam Helebrand.

72
    Střídání hostů. Z hrací plochy odstupuje Večerek, na jeho místo se postaví Dybal.

68
    Žlutou kartou potrestán hostující Vitoul.

66
    Z hrací plochy odstupuje Schön, jeho místo zaujme Pleštil.

61
    Další skvělý zákrok si připisuje domácí Richter po střele Janetzkého!

56
    Střídání u domácích. Ze hřiště odchází zatím jediný střelec zápasu Vitkovič, jeho místo zaujme Vencbauer.
    55. Šance Adama Rychlého

55
    A mohlo být vyrovnáno! Krásnou střelu hostujícího Adama Rychlého domácí brankář ještě lépe vyrazil.