Střešovice – SKV ComAp Praha 6:0 (kon.) | Janské Lázně – SKH Meteor Plzeň 9:5 (kon.) | SKV ComAp Praha – ABAK Ostrava 9:1 (kon.)
Střešovice – Janské Lázně 8:0 (kon.) | ABAK Ostrava – SKH Meteor Plzeň 5:2 (kon.) | ABAK Ostrava – Střešovice 1:9 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
8:0 (1:0, 6:0, 1:0)
KAMAT Team Janské Lázně
Sobota 07.05.2016, 12:45 • Sportovní hala VŠE, Na Třebešíně 3215/1, Praha • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 6. kolo

Tatran hrál podobně jako v první třetině a vsítil jednu branku. Gólem ve třetím dějství se prosadil Zdeněk Krupička. Dnešní hrací den se pomalu a jistě blíží ke konci a před námi jsou poslední dvě utkání.

Střely ve třetí třetině: 7:3.
    Střely celkem v utkání: 28:6.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z pátého kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (16:36:04)

Dnešní utkání sledují 32 diváci.

30:58
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Jan Natov.

30:01

Po druhé části je skóre 7:0, jelikož Střešovice se dokázaly do černého trefit celkem šestkrát. Po dvou gólech si připsali Zdeněk Krupička a Jan Natov.

Střely ve druhé třetině: 10:2.

30:00

27:43
    Autorem branky je MICHAL VÁPENKA. Asistence: Tomáš Pek.

25:23
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Michal Vápenka.

21:10
    Autorem branky je JAN NATOV. Asistence: Martin Němec.

19:26
    Autorem branky je ZDENĚK KRUPIČKA.

17:17

15:12

15:01

Těsné vedení 1:0 je zatím pro Tatran Střešovice, které má i na hřišti větší převahu. Jediný gól do branky vstřelil Miroslav Večeřa v jedenácté minutě.

Střely v první třetině: 11:1.

15:00

10:30

00:01

Tatran Střešovice: Lukáš Grüner (Jaroslav Novotný) -Zdeněk Krupička, Stanislav Cimpa, Jan Hamák, Jan Natov, Martin Němec, Petr Novák, Tomáš Pek, Zuzana Přibilová, Michal Vápenka, Miroslav Večeřa.

KAMAT Team Janské Lázně: Petr Pultar – Bohuslav Dvořák, Kateřina Grussová, Miroslav Bárta, Lukáš Štěpjak, Lukáš Hlava.

Rozhodčí: Hnídek, Novosad.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 11. Večeřa (Vápenka), 16. Natov (Němec), 18. Krupička, 20. Krupička, 22. Natov (Němec), 26. Večeřa (Vápenka), 28. Vápenka (Pek), 31. Krupička (Natov)

PSN Tatran Střešovice: Jaroslav Novotný (Lukáš Grüner) -Zdeněk Krupička, Stanislav Cimpa, Jan Hamák, Jan Natov, Martin Němec, Petr Novák, Tomáš Pek, Zuzana Přibilová, Michal Vápenka, Miroslav Večeřa.

Rozhodčí: Hnídek, Novosad