Rapid – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Mattersburg 1:1 (kon.) | Wolfsberger – Admira 1:2 (kon.)
Ried – Austria 0:5 (kon.) | Grödig – Salzburg 1:2 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Středa 11.05.2016, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 35. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:28:59)

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 13:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.

Utkání je u konce a oba týmy si podělily po bodu. Rapid ve druhé půli přitlačil soupeře k pokutovému území, ale dlouho nemohl udělat ten poslední krok. Už to vypadalo, že se hráči domácího týmu gólu nedočkají, přišla ale 88. minuta, přímý kop a dorážka Stefana Schwaba, která zajistila konečný výsledek 1:1. Tento stav rozhodně více vyhovuje hostům, bod z Rapidu jim definitivně zajistil záchranu v nejvyšší soutěži.

90+4

90+3
    Gólman Altachu vykopává na útočnou polovinu.

90+2
    Nepříjemný centr Kobras vyboxoval, Rapid ale pokračuje v náporu.

90+2
    Rohový kop pro domácí.

90+1
    Rapid mohl jít do vedení, jenže Schaub z první zamířil těsně vedle.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Hosté udělali poslední změnu, dohrál Martin Harrer, na závěrečné minuty nastoupil Ismael Tajouri.
    88. Stefan SCHWAB - 1:1

88
    Rapid právě vstřelil branku!
    Přímý kop rozehrál Nutz, Kobras sice dokázal jeho pokus vytlačit, jenže míč spadl na malé vápno a nejrychleji u něj byl STEFAN SCHWAB, který jej dorazil do brány – 1:1!

87
    Na hranici pokutového území Altachu se Zwischenbrugger dopustil faulu, Rapid má k dispozici nebezpečný přímý kop.

86
    Když už přijde celkem povedená střela domácích, která by i zamířila mezi tři tyče, mává se a píská ofsajdové postavení. Tak jako se to nyní stalo Kainzovi.

85
    Kobras nemá kam pospíchat, pečlivě si chystá míč pro rozehrávku.

84
    Obrana v bílém si nedělá problémy a pokud může, odkopne míč daleko od vlastního pokutového území.

83
    Trenér Barisic neúnavně pumpuje do hřiště taktické pokyny, realizace ale skutečně pokulhává.

82
    Je to skoro házenkářský zámek, co teď předvádí domácí, finální fáze je ale opravdu slabá.

81
    Po autovém vhazování se domácí dokázali probít do šance, na pas za obranu si naběhl Tomi, byl už pak ale příliš blízko na povedené zakončení.