Ufa – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Kazaň – Machačkala 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Samara 3:0 (kon.)
Lok. Moskva – Kubaň Krasnodar 0:1 (kon.) | Saransk – Zenit 0:3 (kon.)
FC Ufa
1:3 (1:1)
CSKA Moskva
Středa 11.05.2016, 16:00 • Dynamo Stadium. Kapacita: 4,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 28. kolo

Hostující celek vyhrává poměrem 3´:1 a získává do tabulky další body. (17:52:33)

90+2
    90+2.

90+1
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Kirill Nababkin.

90+1
    Dvě minuty nastavili sudí.

90+1
    Ufa v posledních minutách útočí a snaží se alespoň snížit stav zápasu.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec devadesáti minut.

87
    Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku, kterým chtějí vstřelit branku.

85
    Žlutou kartu dostává (FC Ufa).

85
    Utkání se v poklidu dohrává, domácí celek ztrácí dva góly a podle předváděné hry to nevypadá na výraznější drama.

82
    Po faulu Alikina rozehrával Fernandes volný kop z obranné poloviny.

81
    Ahmed Musa stál na konci další hostující akce, rána tentokrát však byla velmi nepřesná.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut utkání, hostující celek vede o dvě branky a míří za výhrou.

78
    Haris Handžić byl nachytaný v postavení mimo hru, ofsajd odmávaný i odpískaný.

76
    Žlutou kartu dostává Pontus Wernbloom (CSKA Moskva).

76
    Brankář hostujícího celku vykopává od své branky. Jeho tým se tak na nějakou dobu nebude muset bránit.

75
    Roman Širokov nyní nedokázal v dobré střelecké pozici zamířit přesněji.

73
    Alan Dzagojev si připisuje další střelu na branku, i tentokrát našel jen tělo brankáře.

Jan Prošek

Branky: 17. Sysujev (Suchov) – 14. Dzagojev, 61. Wernbloom (Širokov), 70. A. Musa

Karty:   63. Alikin (UFA) – 76. Wernbloom (CSK)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.
    FC Ufa: Šelija – Suchov, Alikin, Tumasjan (40. Kacalapov), A. Nikitin – Sysujev, Zubarev (64. Handžić) – Stockij (C), Paurević, Marcinho – Igboun.
    Náhradníci: Narubin – Kacalapov, Safronidi, Krotov, Diego, Handžić.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov, Fernandes – Dzagojev (90+1. Nababkin), Z. Tošić – Jerjomenko (53. Natcho), Wernbloom, Golovin (59. Širokov) – A. Musa.
    Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, Nababkin, Vasin, Širokov, Tkačjov, Natcho.

Rozhodčí: Vilkov – Nazarov, Kalalajev