Angers – Toulouse 2:3 (kon.) | Monaco – Montpellier 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.)
Guingamp – Nice 2:3 (kon.) | Troyes – Marseille 1:1 (kon.) | Lorient – GFC Ajaccio 1:0 (kon.)
PSG – Nantes 4:0 (kon.) | Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Remeš – Lyon 4:1 (kon.)
Rennes – Bastia 1:2 (kon.)
AS Monaco
2:0 (2:0)
Montpellier HSC
Sobota 14.05.2016, 21:00 • Stade Louis II. (Monaco) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

Je za námi konec posledního zápasu letošního ročníku Ligue 1. Domácí si velmi zkušeně pohlídali třetí místo tabulky, když dokázali díky dvěma gólům z prvního poločasu porazit Montpellier 2:0. (22:51:08)

90+3

90+3
    Centr do vápna pokryl Pionnier, a to je to poslední, co se v dnešním zápase stane.

90+3
    Již běží poslední minuta. Ještě jedna standardka pro domácí celek.
    90+2. Šance hostů v samém závěru

90+2
    Po rohovém koou Montpellieru se tak trochu komicky odrazil balon ke zcela volnému Bérigaudovi, ten ale u tyče nedokázal míč dopravit do odkryté brány!

90+1
    Zápas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Fabinho zastavil rodící se šanci soupeře a dostává žlutou kartu.

89
    Do konce utkání chybí poslední desítky vteřin. U balonu budou teď hosté.

87
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Vágner Love, přichází Guido Carrillo.
    87. Individuální akce Vágnera Love

87
    Vágner Love nyní prošel s míčem na kopačce prakticky přes polovinu hřiště. Dokázal se dostat i do zakončení, jenže zamířil těsně mimo! Krásná individuální akce!

85
    Hosté se nadále velmi sympaticky snaží s výsledkem něco udělat. Hraje se sice na polovině domácích, avšak Subašič může být zatím v klidu.

83
    Konec zápasu a zároveň konec letošní sezony se neúprosně blíží. Do konce zápasu chybí poslední minutky.

81
    Po přihrávce z pravé strany byl ve velmi dobré střelecké pozici Bakar, jenže ránu levačkou poslal nad bránu a Subašič zasahovat nemusel.

80
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Djamel Bakar.

78
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Hélder Costa.