Angers – Toulouse 2:3 (kon.) | Monaco – Montpellier 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.)
Guingamp – Nice 2:3 (kon.) | Troyes – Marseille 1:1 (kon.) | Lorient – GFC Ajaccio 1:0 (kon.)
PSG – Nantes 4:0 (kon.) | Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Remeš – Lyon 4:1 (kon.)
Rennes – Bastia 1:2 (kon.)
SM Caen
1:0 (1:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 14.05.2016, 21:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

Z letošní sezóny francouzské Ligue 1 je to už úplně vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (22:54:29)
    Bordeaux zakončilo nepříliš povedenou sezónu porážkou na hřišti Caen

Je dobojováno! Caen ve druhé půli svého soupeře prakticky do ničeho nepustilo a po Delortem proměněném pokutovém kopu se může radovat ze zisku tří bodu a konečného sedmého místa v tabulce. Bordeaux se naopak po několika letech nevešlo mezi nejlepší sedmičku a letošní ročník končí až na 11. pozici.

90+4

90+4
    Rémy Vercoutre s odkopem rozhodně nespěchá a hlavní rozhodčí už by měl co nevidět svým hvizdem zápas ukončit.

90+3
    Běží už poslední minuta nastaveného času a balón se nachází hodně daleko od obou branek. Tento zápas už by Caen nemělo ztratit.

90+2
    Seube se šťastně dostal k odraženému míči, ze zablokovaného centru vytěžil roh, ale ten hráči Caen takticky vůbec nezvládli a míč odevzdali hostům.

90+1
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Alexandre Raineau.

90+1
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času.

90
    Touré byl na pravé straně snadno obrán o míč Bessatem, načež je hra přerušena a další vteřiny se nebude hrát kvůli domácímu střídání.

89
    Ten z levé strany rozehrál Touré, ovšem Pallios vzápětí nenasměroval míč na branku a nyní už opět hrají domácí.

88
    Teď většině domácím příznivcům ale muselo zatrnout! Malcolm vystřelil z hranice pokutového území a Vercoutre u své pravé tyče trochu neohrabaně vyrazil balón na roh.

87
    Žádný větší tlak Bordeaux se zatím nekoná, po centru k pokutovému území se míč opět stěhuje na půli hřiště.

86
    Domácí uklidňují hru a po kombinaci ve středu hřiště chytře vrátili balón až ke svému brankáři.

85
    Rolán v obležení dvou obránců vybojoval rohový kop, po kterém se ke střele zády k brance dostal Guilbert, jenž naslepo vystřelil přesně do místa, kde stál Vercoutre.

84
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Lamine Sané, přichází Thomas Touré.

83
    Po další obranné hlavičce Caen odkoplo míč k půlící čáře, kde už číhají další hráči Bordeaux.

82
    Domácí obrana pracuje opravdu výborně, nyní nechala své soupeře projít k pokutovému území, ale v něm už Girondins nic nevymyslel.

81
    Je před námi poslední desetiminutovka. Bordeaux ve druhé půli nenavázalo na hru z první poloviny zápasu a v samotném závěru to bude mít s plánovaným vyrovnáním hodně složité.