L. Mikuláš – Nitra 1:3 (kon.) | MFK Zvolen – Pohronie 1:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – R. Sobota 4:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – B. Bystrica 1:3 (kon.) | Poprad – Haniska 1:1 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
4:0 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 14.05.2016, 16:30 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga

Spišská Nová Ves vyhrala najdôležitejší zápas jarnej časti. Už je isté, že 2. liga v metropole Spiša sa bude hrať aj na dalšiu sezonu. (18:19:32)

88
    Fintičky domácich hráčov určené divákom, domáci sa už bavia futbalom.

88
    V bráne ostal ležať jeden z obrancov hostí, Gouni v golovej pozícii ho trafil.

87
    Radosť pozerať, ako dnes s obrovským prehľadom rieši situácie v obrane Karol Sedláček. Niekoľkokrát boli jeho zákroky odmenené potleskom.

86
    Snaha Liptáka o šikovné zakončenie zožalo obrovský potlesk na tribúne.

85
    Posledných päť minút sa už len dohráva. Diváci vstávajú zo sedadiel a poberajú sa domov k televízny obrazovkám sledovať hokej.

84
    Lipták sa dostával do šance, ale brankár hostí Brza dobre čítal hru.

80
    Stretnutie sleduje 268 divákov.

75
    Obrovský potlesk na tribúne pre Lukáša Kiššáka.

75
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kiššák, prichádza Gouni.

74
    Okamžite z protiútoku musel Gáborčík zachraňovať.

74
    Zekucia ako na podnose dal golovú prihrávku Borošovi a ten trestuhodne zahodil.

72
    Co chýbalo, aby padol teraz piaty gol v podaní domácich. Lopta tesne minula bránu hostí.

72
    Druhý polčas je v jednoznačnej réžii domácich a výborný výkon korunoval štvrtým golom a druhým v zápase dobre hrajúci Kiššák.