L. Mikuláš – Nitra 1:3 (kon.) | MFK Zvolen – Pohronie 1:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – R. Sobota 4:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – B. Bystrica 1:3 (kon.) | Poprad – Haniska 1:1 (kon.)
FK Poprad
1:1 (0:1)
FK Haniska
sk Sobota 14.05.2016, 19:30 • NTC Poprad • MONACObet liga

V druhom polčase sa domácim podarilo vyrovnať, keď v 87. minúte skóroval Bednarčík. Poprad teda nevenoval Haniske trojbodový zisk a rozhodol o tom, že sa body delia po jednom na každej strane.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (21:19:21)

90+3

90+3
    Samuel Beck bol poriadne nahnevaný na čiarového rozhodcu a situácia sa už nejak dorieši.

90+2
    Palša poslal prízemnú loptu do vnútra pokutového územia a Ujčík ju ešte pomedzi nohy prenechal ďalšiemu hráčovi. To už však bol iba futbalista Hanisky.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú tri minúty.

90
    Žltú kartu dostáva Maťaš (FK Haniska).
    Žltú kartu dostáva Kica (FK Poprad).

90
    Maťaš doslova vyhrabal loptu od Maťaša, ktorý si ju prikrýval nohou v priestore rohovej zástavky a aj týmto spôsobom zdržoval hru.

89
    Zápotoka zahrával rohový kop a loptu poslal do priestoru malého vápna. Tam bol pripravený na hlavičku Erik Šuľa. Jeho zakončenie smerovalo tesne vedľa ľavej žrde.

87
    Poprad dal gól!
    Domáci vyrovnávajú stav stretnutia! Ujčík pred pokutovým územím prihral na kopačku LUKÁŠA BEDNARČÍKA, ktorý vo svojom debutovom zápase v druhej lige hneď strelil aj gól!

85
    Kolbas sa posúval do pokutového územia, kde sa ho snažil sklzom odstaviť Šuľa. Jemu však tento defenzívny zákrok prakticky vôbec nevyšiel, ale našťastie pre domácich sa Kolbasovi nepodarilo prihrať presne.

83
    Palutka potiahol popradskú akciu a šikovným krížnym centrom našiel Konečného, ktorý chcel okrášliť akciu prihrávkou na Ujčíka, ale pred bránkou už boli zoskupení aj hosťujúci hráči.

82
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Samuel Ondira, prichádza Stanislav Cuprišin.

80
    Pástor poslal z pravej strany center na Maťaša do pokutového územia, ktorý aj odhlavičkoval, ale nenamieril do priestoru troch žrdí.

78
    Asi dve minúty trvalo ošetrenie jedného z hráčov Hanisky, ktorý následne pokračuje a nepotrebuje byť vystriedaný. Loptu už majú na obrannej polovici na kopačkách Popradčania.

76
    Žltú kartu dostáva Lipčák (FK Haniska).

75
    Konečný z pravej strany prihrával do vnútra šestnástky, kde si priestor na strelu hľadal Ujčík, ale dvojica hráčov Hanisky si ho postrážila.

74
    Popradčania loptu iba teraz z obrannej polovice odkopli smerom k brankárovi Lipčákovi, ku ktorému ešte dobiehal Konečný, ale už nezakončil.

73
    Maťaš na pravej strane ihriska prihrával kapitánovi Pástorovi, ktorý iba odkopol k Malecovi. Popradský brankár ihneď rozohrával.

72
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Erik Streňo, prichádza Roman Konečný.