Liberec – Sparta 3:1 (kon.) | Opava – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:1 (kon.) | Olomouc – Karviná 4:4 (kon.)
Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Zlín – Brno 4:1 (kon.) | Pardubice – Slovácko 1:0 (kon.)
Ostrava – Jablonec 1:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Sobota 04.06.2016, 11:00 • MěS Jeronýmova • Celostátní liga staršího dorostu • 36. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (13:02:38)

Na severu Čech je dobojováno a z nesmírně cenného vítězství se radují hráči Liberce. Ti sice prohrávali pro prvním poločase s mistrovskou Spartou 0:1, ale ve druhém poločase dokázali nepříznivý vývoj utkání zvrátit ve svůj prospěch a nakonec se tak radují z vítězství 3:1.
    90+1. Oslavy vítězství propukly...

90+1

90
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Novák, přichází Gembický.

89
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Krejčíř.

88
    Liberečtí budou rozehrávat od rohového praporku. Je to již čtrnáctý rohový kop Severočechů v dnešním utkání!

85
    Žlutou kartu dostává Březina (AC Sparta Praha).

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kazda, přichází Dudek.
    83. KAZDA - 3:1

83
    Liberec právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! MATYÁŠ KAZDA napřáhl zpoza vápna a nechytatelnou dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě.

81
    Pražané stupňují svůj tlak a domácí se brání ze všech sil.

79
    Nebezpečnou standardní situaci rozehrávali domácí, ale pozorná obrana Sparty si dokázala poradit a odvrátit míč do bezpečí.

75
    Obraz hry se v posledních minutách nikterak nemění. Zatímco Severočeši se soustředí na defenzívu, Sparťané se marně snaží o dobití Skývovy brány.

73
    A rozehrávku od rohového praporku si Pražané zopakují.

71
    Rohový kop bude rozehrávat pražská Sparta.

69
    Hráči Sparty usilují o vyrovnání, avšak liberecká defenzíva působí prozatím hodně jistě.