Liberec – Sparta 3:1 (kon.) | Opava – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:1 (kon.) | Olomouc – Karviná 4:4 (kon.)
Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Zlín – Brno 4:1 (kon.) | Pardubice – Slovácko 1:0 (kon.)
Ostrava – Jablonec 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:2 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 04.06.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 36. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Českých Budějovic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne a zase někdy příště, na počtenou! (12:57:18)

Zbytek zápasu se pouze dohrál. Jihlava se do vážnějšího zakončení nedostala. Hosté předvedli vynikající hru a po právu berou všechny body.

90

83
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Rostislav Tomek, přichází Roman Žurek.

77
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Šimon Štifter, přichází Martin Škoda.

77
    I Průša dostal ideální přihrávku za obranu soupeře, jenže i on si vylámal zuby na brankáři, který vyboxoval míč na roh.

72
    Kořínek inkasoval přihrávku za obranu, ale nepodařilo se mu obstřelit brankáře soupeře.

70
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Ladislav Kolčava, přichází Pavel Časta.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Davit Sargsyan, přichází Jakub Čermák.

67
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Svoboda, přichází Jan Novotný.

67
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Lindák, přichází Dominik Kořínek.

61
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jakub Vašíček, přichází Patrik Ločárek.

59
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kryštof Kadlec, přichází Dominik Collin.

57
    V posledních minutách se hra uklidnila a hraje se především kolem půlící čáry.
    50. Marek KALOUSEK - 0:2

50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle Českobudějovickým vyšlo na výbornou. Na konci protiútoku 3 na 1 byl MAREK KALOUSEK, kterému nedělalo velké potíže překonat brankáře soupeře a poslat svůj tým do dvoubrankového vedení.

46

První poločas tohoto zápasu je historií. Jihlava v prvním poločase nepodala dobrý výkon, a proto také prohrává 0:1. Naopak jejich soupeř aktivně napadá a dokázal využít chybu domácí obrany.