Austrálie – Řecko 1:0 (kon.) | Německo – Maďarsko 2:0 (kon.) | Chorvatsko – San Marino 10:0 (kon.)
Rakousko – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Slovensko – Sev. Irsko 0:0 (kon.) | Francie – Skotsko 3:0 (kon.)
Rakousko
0:2 (0:1)
Nizozemsko
Sobota 04.06.2016, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Reprezentační zápasy

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (22:38:03)

Utkání je u konce a Nizozemci si na závěr reprezentačního srazu připisují na rakouské půdě zasloužené vítězství. Branka z deváté minuty v podání Janssena se nakonec ukázala být jako vítězná, Rakušané se totiž kvůli tragické koncovce ani jednou neprosadili a v několika případech naopak měli velké štěstí při šancích Nizozemců. Ti se podruhé a naposledy prosadili v 66. minutě, když skóroval Wijnaldum.

90+4

90+4
    Španělští rozhodčí se ani v poslední nastavené minutě nesmilovali s Rakušany, kteří se marně dožadovali odpískání pokutového kopu.

90+3
    Hlavou prodloužený pas z osy hřiště se dostal až k Harnikovi, ale ten se nyní pro měnu ocitl v evidentním ofsajdu.

90+2
    Rakouská snaha je sympatická, leč neúspěšná, o čemž se diváci mohli přesvědčit i díky Harnikově střele z hranice pokutového území, po které Cillessen tentokrát zasahovat nemusel.

90+1
    Jantscher si u levého konce velkého vápna šikovně pokryl míč, jenže ten vzápětí přihrál pouze do míst, ve kterých vládly rukavice Cillessena.

90
    Druhý poločas je prodloužen o čtyři minuty nastaveného času.

89
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Julian Baumgartlinger, přichází Stefan Ilsanker.

88
    Rozvíjející se nizozemská akce ztroskotala na ofsajdu, po kterém ještě mohou s nepříznivým stavem něco udělat domácí.

87
    Vilhena se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, jenomže balón při zakončení hodně podebral a nasměroval jej až za atletickou dráhu.

86
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Kenny Tete, přichází Joel Veltman.

85
    Stadionem to jen zahučelo! Z rychlé narážečky dvou rakouských hráčů těžil Hinterseer, jehož pokus jenom prosvištěl vedle Cillessenovy branky.
    83. van Ginkel v dobré šanci neuspěl

83
    Mohlo to být už 3:0! Quincy Promes se na levé straně prezentoval parádní individuální akcí, kterou završil krátkým centrem na hlavu van Ginkela, který bohužel pro hosty minul.

82
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Alessandro Schöpf.

81
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Jakob Jantscher.