Ústí n/L – Hostivař 2:4 (kon.) | Svítkov – Pardubice 1:5 (kon.) | Písek – Ústí n/L 4:1 (kon.)
Hostivař – Svítkov 2:3 (kon.) | Pardubice – Písek 6:1 (kon.)
HC ŠD Písek
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Pátek 10.06.2016, 15:00 • Zimní Stadion - Světlá n. Sázavou • Finálový turnaj Extraligy mladšího dorostu

Konec zápasu. (16:37:37)

44:49
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek navyšuje skóre. Se střelou RYCHLÍKA si Rechtorik neporadil. Asistence: Laurinc

43:00
    Hra je nahoru a dolu, Písek však má stále menší převahu, Elba by chtěl ještě soupeře potrápit, ale nedaří se jí usídlit v útočném pásmu. Poslední dvě minuty zápasu.

36:20
    Střelu Štěpánka z modré čáry si vychutnal Čapek.

35:01
    Přečíslení 3na2: Rop našel přihrávkou Bartoše ten však přiběhl k mantinelu a byl zastaven obráncem Písku, z této šance tedy nic nevzniklo. Na druhé straně se dostal do šance Malecha, který z levého mantinelu přiběhl až před Rechtorika, který byl pozorný i na dorážku Rychíka.

33:59
    Písek se usídlil v obraném pásmu Elby, ty vyhazují na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat znovu v pásmu Elby.

31:40
    Chybu Bartoše, který špatným pasem na Černého oslovil Malechu, ten svojí střelou ohrozil branku Rechtorika, ten jeho střelu vyrazil betonem.

30:12
    Třetí třetina začíná icingem Ústí.

30:01

30:00

29:12
    Novotného střela nijak neohrozila branku Elby, běží poslední minuta druhé třetiny.

27:52
    Využitá přesilovka Písku DUCHOŇ propálil Rechtorika a zvyšuje na 3:1. Bartoš si na trestné lavici dlouho nepobil a může jít opět na střídačku. Asistence: Laurinc

27:38
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Bartoš – 2 min., krosček).

25:43
    Hova mohl poslat do úniku Berčíka, ale na něho takhle přihrávka byla moc dlouhá a tím se míček stěhuje do obraného pásma Písku, jelikož tahle přihrávka mířila jen do zakázaného uvolnění.

23:15
    Na zemi zůstal ležet brankář Čapek, kvůli kterému se musela přerušovat hra. Čapek se ale nakonec zvedl a pokračuje bez většího problému.

22:03
    Střela kterou vyslal jeden z obránců Písku, pouze Rechtorik vyrazil a pak odražený míček od Bartoše se kterým si už Rechtorik poradil a přikryl míček.

19:38
    Laurinc poslal z kruhů míček na Rechorika od kterého se míček pouze odrazil a RYCHLÍK měl snadnou práci s dorážkou a otáčí skóre zápasu na 2:1 pro Písek. Asistence: Laurinc

16:55
    Sedláček vyvezl za modrou čáru míček a poslal Hanzlíka s míčkem až do rohu, kde Hanzlík pouze spadl, proto se musela přerušovat hra, protože Ústecký útočník se nezvedl, ale nakonec odchází na střídačku po svých.

15:44
    Malecha našel na modré čáře volného PROCHÁZKU, který dobrou střelou pod vyrážečku překonal Rechtorika. Asistence: Malecha

Komise mládeže Čechy Sever

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Procházka (Malecha), 20. Rychlík (Laurinc), 28. Duchoň (Laurinc), 45. Rychlík (Laurinc) – 15. Jičínský (Stupka, Říha)

HC ŠD Písek: Čapek (Vacek) – Toman, Procházka, Laurinc, Hokr, Novotný, Janoušek, Běličková, Malecha, Neruda, Sládek, Rychlík, Smudek, Duchoň, Berčík, Hora, Fríd, Měchura, Muchl, Tampier. Trenéři: Čapek, Malecha
    Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Jalovecký) – Bartoš, Boček, Černý J., Divíšek, Douša, Giesel, Hanzlík, Krejčí, Lesko, Rop ''A'', Říha, Sedláček ''C'', Stupka ''A'', Štěpánek, Černý O., Jičinský, Škurla, Štroufová. Trenéři: Fedák, Černý

Rozhodčí: Danylec, Gráca