Rokycany – Plzeň 0:7 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:4 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Dukla Praha – Pardubice 3:0 (kon.) | Ústí n. L. – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Skalica – Ostrava 1:3 (kon.)
Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Slovácko – Senica 1:1 (kon.)
Žilina – Trenčín 3:3 (kon.) | Liberec – Budissa Budyšín 5:0 (kon.) | Vlašim – ČAFH 1:0 (kon.)
Zlín – Dunajská Streda 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 0:0 (zruš.) | Honvéd – Podbrezová 0:1 (kon.)
Karviná – Zabrze 1:1 (kon.) | Blansko – Brno 0:3 (kon.) | Slavia – KF Teuta 0:0 (zruš.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:0 (1:0)
ČAFH
Sobota 25.06.2016, 16:00 • Kollárova ulice, Vlašim • Přípravný zápas

Z vlašimského stadionu je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (17:53:23)

Zápas nakonec končí hubeným vítězstvím Vlašimi, která zvítězila 1:0. Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a dostávali se do více šancí. V bráně však stál skvělý Krbeček, jenž přišel do hry ve druhém poločase a držel svůj tým. Nicméně hráči fotbalové asociace se nezmohli na srovnávající gól a odjíždí s porážkou.

90+2

90+2
    Filip Hašek se ještě pokusil o střelu z dálky, ale i tentokrát si brankář hostů poradil.

90
    Fantastický zákrok Krbečka, který skvělým přesunem z jedné tyče k druhé vychytal Vlašimi jasnou gólovku.

88
    Ličkův centr se během letu dostal do autu, takže odkop pro domácí.

86
    Rohový kop pro ČAFH.

84
    Dobře rozjetou akci Vlašimi zastavil útočný faul Martina Haška.

82
    I hosté zahrozili. Homola byl v dobré palebné pozici, ale zakončení nezvládl a promáchnul.

80
    Pěkný průnik Reitera, který přesprintoval Mendyho a přihrál Filipu Haškovi, jež trefil jen dobře postaveného Krbečka.

78
    Lička centroval do vápna, kde však domácí obrana byla dobře připravena a míč odvrátila mimo nebezpečí.

76
    Roh pro ČAFH.

74
    Na druhé straně se tlačili do zakončení domácí, ale neúspěšně. Krbeček tak bude odkopávat.

72
    Jakubov si udělal prostor před vápnem a ohrozil domácího brankáře. Střela však letěla příliš nad.

70
    Následná hlavička po rohovém kopu nezpůsobila žádné nebezpečí před bránou fotbalové asociace.

69
    Pěkná akce domácích. Vyhnal dostal přihrávku za obranu a rázem byl sám před gólmanem, jeho střela mezi nohy však Krbečka nepřekvapila a ten ji vyrazil na rohový kop.

67
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

66
    Lička se položil do střely, ale ta byla vysoká a přelétla bránu vlašimského Hippa.

65
    Nyní budou zahrávat přímý kop hosté, k jeho exekuci se staví Mario Lička.

Marek Otava

Branky: 27. Jícha

FC Sellier & Bellot Vlašim: Sestava první poločas Měsíček – Breda, Štochl, Hell, Vondra, Janda, Dydowicz, Tarczal(K), Bernardo, Jícha, Pereira
    Sestava druhý poločas Hipp- Breda, Kavka, Vrána, Mendy, Hašek F., Hejný, Vyhnal, Bernardo, Reiter, Hašek M.

Náhradníci: Hipp, Kavka, Vrána, Hejný, Vyhnal, Reiter, Hašek

ČAFH: Sestava první poločas Lipš – Mendy, Dosoudil, Stacey, Václavek, Rajnoch, Vacek, Homola, Zeman, Šovčík, Kabele
    Sestava druhý poločas Krbeček – Mendy, Dosoudil, Stacey, Růžička, Lička, Vacek, Homola, Šíma, Karvánek, Jakubov

Náhradníci: Krbeček, Růžička, Lička, Šíma, Karvánek, Jakubov

Rozhodčí: Svoboda – Žaba, Balík