Rokycany – Plzeň 0:7 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:4 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Dukla Praha – Pardubice 3:0 (kon.) | Ústí n. L. – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Skalica – Ostrava 1:3 (kon.)
Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Slovácko – Senica 1:1 (kon.)
Žilina – Trenčín 3:3 (kon.) | Liberec – Budissa Budyšín 5:0 (kon.) | Vlašim – ČAFH 1:0 (kon.)
Zlín – Dunajská Streda 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 0:0 (zruš.) | Honvéd – Podbrezová 0:1 (kon.)
Karviná – Zabrze 1:1 (kon.) | Blansko – Brno 0:3 (kon.) | Slavia – KF Teuta 0:0 (zruš.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
7:2 (1:2)
FC Slovan Liberec junioři
Sobota 25.06.2016, 11:00Přípravný zápas

Ve druhém poločase Ústí zcela dominovalo, vstřelilo hned šest gólů a otočilo skóre utkání až na 7:2. Děkujeme za pozornost a u dalších on-line přenosů se těšíme napočtenou! (12:02:04)

90+1

88
    Domácí obléhali bránu soupeře, ale gól se jim vstřelit nepodařilo.

83
    Po rohovém kopu zahrozil i Liberec. Hlavička ale zamířila jen do náručí brankáře.

82
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hráči Ústí už mají utkání zcela pod kontrolou a zvyšují na 7:2! Liberečtí obránci opět nechali ve vápně volného hráče, který se střelou k pravé tyči nemýlil.

78
    Další gól Ústí! Po pěkné kombinaci domácí zvyšují už na 6:2.

67
    Po ruce jednoho z libereckých sudí odpískal přímý kop. Ústecký hráč sice dokázal obstřelit zeď, ale míč nezamířil mezi tři tyče a stav zůstává nezměněn.

62
    Také Liberečtí se pokusili ohrozit bránu svého soupeře, ovšem vystavili se do ofsajdu.

60
    Ústecké „áčko“ si po přestávce vynutilo velkou převahu a přidává další zásah.

54
    Domácí jsou při chuti. Brankář z města pod Ještědem jen stěží vyrazil střelu z dálky.

50
    A rázem je to o dva góly! Liberečtí junioři trochu zaspali, čehož Ústí využilo k rychlému protiútoku, který dokázalo proměnit – 4:2.

48
    O chvíli později dokonce domácí obracejí průběh utkání! Ústecký útočník se prosadil z malého vápna.

46
    Mužstvo z Českého středohoří srovnává hned v úvodu druhého dějství stav!

46

45

40
    Domácí svůj tlak přetavili v kontaktní gól! Na 1:2 snižuje MICHAL ZEMAN.

37
    Po dobrém centru hlavičkoval ústecký hráč vedle brány.

35
    Tým z Ústí dostal v posledních minutách soupeře pod tlak a snaží se zmírnit dvougólovou státu.