Rokycany – Plzeň 0:7 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:4 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Dukla Praha – Pardubice 3:0 (kon.) | Ústí n. L. – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Skalica – Ostrava 1:3 (kon.)
Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Slovácko – Senica 1:1 (kon.)
Žilina – Trenčín 3:3 (kon.) | Liberec – Budissa Budyšín 5:0 (kon.) | Vlašim – ČAFH 1:0 (kon.)
Zlín – Dunajská Streda 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 0:0 (zruš.) | Honvéd – Podbrezová 0:1 (kon.)
Karviná – Zabrze 1:1 (kon.) | Blansko – Brno 0:3 (kon.) | Slavia – KF Teuta 0:0 (zruš.)
FC Slovan Liberec
5:0 (4:0)
FSV Budissa Budyšín
Sobota 25.06.2016, 15:00Přípravný zápas

Je rozhodnuto, dnešní utkání už pokračovat nebude. Výsledek 5:0 tak bude také konečným, neboť v 52. minutě ukončil zápas vytrvalý a silný déšť. (16:47:23)

52

Stále se nic nemění, utkání je přerušeno a kdo ví, jestli nedojde na předčasné ukončení.

Podmínky se zatím nemění, uvidíme, zda bude ještě utkání vůbec pokračovat.

52
    Kvůli silnému dešti je utkání přerušeno.

52
    Sixta prokázal přehled a povedenou kolmicí vysunul Wesleyho. Brazilský forvard ale nabídku na hattrick odmítl, když se sám před brankářem ještě pokoušel o přihrávku.

48
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po ose Sýkora – Coufal se míč dostal do vápna až k DEJANU DJORDJEVICOVI, který z první dokázal prostřelit brankáře. Slovan tak také do druhé půle vstoupil skvěle.

46

Podmínky v Hrádku nad Nisou nejsou pro fotbal zrovna příznivé, trávník zkrápí hustý déšť.

První poločas byl jasně v režii Slovanu. Už v páté minutě zajistil vedení Ondřej Bláha, po necelé půlhodině zvýšil po nacvičeném signálu Zdeněk Folprecht a dva góly přidal Wesley da Silva. Ondřej Kolář v liberecké brance byl téměř bez práce. Uvidíme, zda bude mít druhá půle podobný průběh.

45

39
    Na další parádní centr, tentokrát z kopačky Coufala, si naskočil Djordjevic, jehož hlavička skončila těsně vedle pravé tyče.

35
    A je to už 4:0! Michal Obročník zprava parádním pasem napříč vápnem našel WESLEYHO DA SILVU a ten už pouze nastavil míči nohu, čímž ho nasměroval do branky.

32
    Hadaščok běžel sám na brankáře, nicméně překonat gólmana Bautzenu nedokázal. Z následného rohu už se však Slovan raduje. Sixta nacentroval přímo na hlavu WESLEYHO DA SILVY a ten potřetí rozvlnil hostující síť.

31
    Za hostující tým zahrozil z přímého kopu exliberecký Němec, ovšem brankář Kolář nakonec nemusel zasahovat.

27
    Teď Liberečtí předvedli skvěle nacvičený signál při rozehrávce standardní situace. Jan Sýkora z pravé strany rozehrál na hranici šestnáctky, Coufal balon přeběhl a za ním stojící ZDENĚK FOLPRECHT míč přesnou ranou placírkou uklidil k tyči.

20
    Další šance Slovanu! Křižnou diagonálu Chlumeckého sklepl Hadaščok hlavou na Wesleyho da Silvu. Ten však střelou z halfvoleje přestřelil.

18
    Liberecký Sixta povedeným pasem vybídl k zakončení Hadaščoka, kterého ale zradil první dotyk a dobré pozice nakonec nedokázal využít.

14
    Poprvé zahrozil rovněž německý Bautzen. Daniel Hänsch zpracoval dlouhý pas za obranu a levačkou vypálil. Jeho střela ale skončila nad brankou.