Termalica – Karviná 3:1 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:1 (kon.) | Opava – Žilina B 9:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 5:2 (kon.)
Pardubice – Neugersdorf 2:2 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Vlašim – Slavia B 1:2 (kon.)
Michalovce – Ostrava 3:3 (kon.) | Sparta U21 – Ústí n. L. 0:3 (kon.) | Gdańsk – Partizan Bělehrad 0:3 (kon.)
Dukla Praha – Č. Budějovice 6:0 (kon.) | Opava – Žilina B 2:1 (kon.) | Vítkovice – Slovácko 3:1 (kon.)
Slovácko – Třinec 4:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 3:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Žilina 0:0 (zruš.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    V době, kdy se hlásí o slovo déšť, tak Viktoria přidává druhý gól. MICHAELA KRMENČÍKA nechali hosté volného ve vápně a ten krásnou střelou na zadní tyč skóroval.

61
    Petržela nedostal míč do branky po výměně balónu se spoluhráčem. Tahle šance volala po gólu!

39
    Hosté sice dosáhli gólu, ten však kvůli ofsajdu nebyl uznán.

34
    Rohový kop Kopice si našel ADAM ČIHÁK, který procpal míč za záda Dvořáka.

Vít Muzikář

Branky: 34. Čihák, 72. Krmenčík

FC Viktoria Plzeň: Šiman (46. Sváček) – Řezník (46. Rajtoral), Baránek (46. Piroch), Čihák, Vukajlovič – Kopic (46. Petržela), Kučera (46. Hromada), Chrien (46. Hořava), Vůch, Bakoš – Holenda (46. Krmenčík)
    FK Baník Sokolov: 1. poločas: Dvořák I. – Blažek, Vondráček, Ševčík, Dvořák II. – Machek, Vrtělka, Průcha – Kosak – Přeučil, Provod.
    2. poločas: Belaň – Mejdr, Ševčík, Kucalas, Mlynařík – Medveděv, Vrtělka (60. Průcha), Boček – Kosak (60. Vokáč) – Bezdička, Přeučil (60. Procházka)