Jihlava – Znojmo 7:3 (kon.) | Znojmo – Zlín 1:1 (4:5 po pen.) | Zlín – Jihlava 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
7:3 (4:2)
1. SC Znojmo FK
Sobota 02.07.2016, 13:00 • Budín Žirovnice • Perleťový pohár

Konec zápasu. (14:27:01)

77
    Jihlava teď zahrávala dva rohové kopy, z kterých nedokázala nic vytěžit.

74
    Jihlava právě vstřelila branku!
    DAVID IKAUNIEKS utekl obraně Znojma a střelou k pravé tyči přidává sedmou branku Jihlavy.

69
    Klíma se obešel obranu soupeře, posléze zkoušel přelobovat gólmana. Branku ale netrefil.

68
    Konvalina teď podržel znojemské hráče.

65
    Z dalšího protiútoku trefuje Iaunieks tyč znojemské brány. Z následné dorážky už míč bránu netrefuje.

62
    Střelou do protipohybu brankáře se prosazuje PETR NERAD.

62
    Jihlava bude kopat pokutový kop!

58
    Nyní probíhá další hromadné střídaní hráčů na straně Jihlavy.

55
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    DAVID LEDECKÝ snižuje pohotovou střelou na rozdíl dvou branek.

54
    Probíhá střídání gólmanů obou týmů.

50
    Jihlava teď dobré tři minuty uzavřela Znojmo před jejím pokutovým územím. Na konec se rozhodl ke střele Vaculík, který ale branku přestřelil.

46
    Jihlava je i v druhém poločase je hodně aktivní.

42
    Další nebezpečný centr, který Doleček raději sklepl na rohový kop.

41
    TOMÁŠ DUBA se uvolnil na malém půlkruhu před pokutovým územím Znojma, ze kterého střelou k tyči překonal Dolečeka.

41

40

40
    V samém závěru prvního poločasu se prosazuje střelou k levé tyči DOMINIK URBANČOK.

38
    Znojmo se snaží ještě v závěru prvního poločasu něco udělat z výsledkem.

MCh

Branky: 1. Šamánek, 4. Urblík, 16. Harba, 22. Klíma, 41. Duba, 62. Nerad (pen.), 74. Ikaunieks. – 18. Holub, 40. Urbančok, 55. Ledecký

FC Vysočina Jihlava: Kotnour – Blaič, Pedro, Krejčí, Klíma, Novotný, Šámánek, Vaculík, Duba, Harba, Ikaunieks
    Náhradníci: Rakovan, Hronek, Záviška, Urdinov, Šulek, Zoubele, Fulnek

1. SC Znojmo FK: Doleček – Vavřík, Garčic, Odehnal, Stáňa, Petrovský, Ledecký, Holub, Kirschner, Demeter, Urbančok
    Náhradníci: Pelán, Bogner, Nehyba, Konvalina