Německo – Itálie 0:1 (kon.) | Portugalsko – Rakousko 1:1 (kon.)
Portugalsko
1:1 (0:1)
Rakousko
Pondělí 11.07.2016, 19:00 • Arena Grossaspach, Grossaspach, Německo • Mistrovství Evropy U19 • Skupina A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:13)

Dnešní druhé utkání ME hráčů do 19 let končí remízou, když po první půli vedoucí Rakušané ztratili své vedení v tom druhém, kdy vyrovnával Empis.

90+3

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací body, Hasenhüttl fauluje Rodriguese, míč mají Portugalci.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, utkání spěje k remízovému konci.

88
    Žlutou kartu dostává Ankrah (Portugalsko) za faul na Kaufmanna.

87
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Jakupovic, přichází Hasenhüttl.

87
    Odkop od branky Rakouska.

85
    Buta faulován Malicsekem, G. Rodrigues bude rozehrávat.

83
    Další útočná akce Portugalců končí neúspěšně, ztrátou míče, hraje soupeř.

82
    Gashi se dostává do zakončení, ale Pedro Silva chytá.

80
    Je před námi posledních deset minut, Rakušané jsou v posledních minutách aktivnější.

78
    Akci Rakušanů přerušil odpískaný ofsajd, v němž se ocitá Wöber.

77
    Philipp Maliscer rozehrál rohový kop z levé strany, ale obrana soupeře odvrací, přesto zůstávají Rakušané u míče.

76
    Střelu Jakupovice vyráží Pedro Silva na roh!

75
    Volný kop Rakušanů, po faulu bránícího Francisca Ferreiry.

74
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Lovric, přichází Gashi.

73
    Rozehrával Bruno Xadas, který zkoušel ohrozit Gartlera v brance soupeře, ale to by musel trefit branku.