Zrinjski Mostar – Legia 1:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Alaškert 2:0 (kon.) | Karabach – Dudelange 2:0 (kon.)
Beer Ševa – Šeriff Tiraspol 3:2 (kon.) | BATE – Seinäjoki 2:0 (kon.) | Lincoln – Celtic 1:0 (kon.)
New Saints – APOEL 0:0 (kon.) | Valletta – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Salzburg – FK Liepāja 1:0 (kon.)
Vardar – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.)
HŠK Zrinjski Mostar
1:1 (0:0)
Legia Varšava
Úterý 12.07.2016, 18:30 • Stadion Bijeli Brijeg (Mostar) [Kapacita: 20 000] • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:31:05)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes nepotvrdili roli papírového favorita a dnes odjíždějí domu pouze s remízovým výsledkem 1:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhého poločasu, kdy se trefil ve 49. minutě Nikolič. Domácím se však podařilo vyrovnat v 57. minutě, a to když se dokázal prosadit po rohovém kopu Katanec. Pro hosty je dnešní remíza 1:1 dobrým výsledkem do odvety, neboť HŠK Zrinjski bude muset vstřelit na půdě soupeře také alespoň jednu branku. Odveta je naplánovaná na příští týden ve 20:45.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 8 – 13
    Střely na branku: 4 – 4

90+5

90+4
    Míč se však od rohového praporku dostal ve vápně pouze do rukavic Cierzniaka a rozhodčí vzápětí ukončuje dnešní utkání.

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání, ale domácí budou zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+3
    Thibault Moulin vyfasoval za svůj nešetrný zákrok na polovině soupeře od rozhodčího žlutou kartu.

90+2
    Míč se dostal ve vápně k úplně volnému Filipovičovi, než se však odhodlal ke střele, tak u něj byli hned tři obránci a jeho následný pokus zablokovali. Tak teď mohli jít domácí nečekaně do vedení!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Domácí drží míč na svých kopačkách a ještě se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

88
    Guilherme poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Nemanja Bilbija a místo něj nastupuje Filip Arežina.

86
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

85
    Zápas nám pomalu, ale jistě spěje do konce a vypadá to, že zápas skončí 1:1. No uvidíme jak to nakonec dopadne, oba týmy mají ještě zhruba 5 minut na vstřelení vedoucí branky.

84
    Tak nakonec ne, Guilherme už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále ve hře bez ošetření.

84
    Guilherme má nějaké zdravotní potíže a bude tak muset být ošetřen.

83
    Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

82
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Ivan Peko a místo něj nastupuje Miloš Žeravica.

81
    Miloš Filipovič vyfasoval za svůj faul zhruba na polovině hřiště od rozhodčího žlutou kartu.