Sokolov – Mar. Lázně 7:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.) | Štěchovice – Ústí n. L. 0:4 (kon.)
Pardubice – Dobrovice 2:0 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Podbeskidzie – Třinec 1:1 (kon.)
Newport County AFC – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Opava – Zlínsko 6:3 (kon.) | Jablonec – Everton 0:1 (kon.)
Cottbus – Teplice 1:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:8 (kon.) | Karviná – Lvov 1:3 (kon.)
Olomouc – Katowice 2:0 (kon.) | Trnava B – Znojmo 0:4 (kon.) | Puskás Akadémia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Başakşehir – Jihlava 0:2 (kon.)
Slezský FC Opava
6:3 (2:1)
FC Zlínsko
Sobota 16.07.2016, 11:05Přípravný zápas

V gólové přestřelce zvítězil SFC Opava, který svého soupeře z Otrokovic přehrál hokejovým výsledkem 6:3. Hořkost porážky tak celek ze Slezska nepoznal ani ve svém šesté přípravném duelu. (12:54:29)

90

88
    Opava právě vstřelila branku!
    V samém závěru utkání zpečetil výhru druholigové Opavy VÁCLAV JUREČKA.

77
    Čtvrt hodiny před závěrečným hvizdem si Opava znovu vypracovala dvougólový náskok, gólmana hostujícího týmu překonal TOMÁŠ MACHÁLEK.

68
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Hosté vzápětí vsítili kontaktní branku a opavských hráčů se tak stále drží jako klíšťata.

66
    Slezané odskakují svým soupeřům na rozdíl dvou branek. Mezi úspěšné střelce se zapsal JAN SCHAFFARTZIK.

50
    TOMÁŠ SMOLA je prostě k nezastavení! Nová tvář SFC dnes vstřelila už svůj třetí gól a znovu tak zkompletovala hattrick.

48
    Na začátku druhého poločasu celek z Otrokovic podruhé v utkání vyrovnal, svou kůži tak rozhodně nedá lacino.

46

45

41
    V závěru prvního dějství se opět prosazuje TOMÁŠ SMOLA, který tak slezskému týmu vrací vedení.

36
    Celek hrající Moravskoslezskou fotbalovou ligu deset minut před koncem úvodního poločasu vyrovnává na 1:1.

13
    Slezský FC Opava se po necelé čtvrthodině hry ujímá vedení, gólový účet utkání otevřela nová posila TOMÁŠ SMOLA.

1
    Fotografie z předzápasové rozcvičky

Příjemné sobotní dopoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, které vítám u přípravného utkání mezi SFC Opava a FC Viktoria Otrokovice. Prostřednictvím online textové reportáže vám průběžné změny stavu zprostředkuje Lukáš Jasoněk. Výkop zápasu je na programu v 11 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Lukáš Jasoněk

Branky: 13. Smola, 41. Smola, 50. Smola, 66. Schaffartzik, 77. Machálek, 88. Jurečka