Dobrovice – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Liberec – Bischofswerdaer FV 08 3:1 (kon.) | Vlašim – Sparta U21 6:1 (kon.)
Stuttgart – Brno 4:0 (kon.) | Nitra – Prostějov 4:1 (kon.) | Olomouc – Podbeskidzie 3:1 (kon.)
Zabrze – Znojmo 3:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Zlín – Frýdek-Místek 2:2 (kon.)
Třinec – Karviná 0:4 (kon.) | Štěchovice – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Jablonec – Písek 7:0 (kon.)
Ural – Slovácko 0:0 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 2:0 (kon.)
TJ Štěchovice
1:2 (1:0)
FK Varnsdorf
Sobota 23.07.2016, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Přípravný zápas

Ze Štěchovic je to pro dnešek vše, já se s Vámi loučím. (18:37:51)

Dnešní zápas končí, Varnsdorf dokázal ve druhém poločase otočit skóre a vyhrává. Proti druholigovému týmu však Štěchovice ukázaly dobrý výkon.

90

90
    Samoel výborně četl hru a včasným výběhem odkopl balon před Halbichem, domácí celek mohl v závěru zápasu vyrovnat!

90
    Nadějně vypadající útok hostí ukončil čistě Busta.

89
    Cienciala si počíhal na Ryse a svým druhým faulem v zápase zbrzdil možnost útoku soupeře.

88
    Rohový kop zakončoval patou Zieris, ale trefil pouze boční síť.

87
    Zvýšit vedení a potvrdit výhru nyní hosté mohou opět z rohového kopu.

87
    Fotr dokázal nasadit Kučerovi jesle, nicméně k jeho spoluhráči se balon dostat nedokázal.

85
    Dlouhou postupnou rozehrávku Varnsdorfu uťal Bulíř a hledal Halbicha, tomu však při útočné cestě utekl balon.

81
    Varnsdorf právě vstřelil branku!

Hostujícímu Varnsdorfu se opravdu povedlo nerozhodný výsledek zvrátit. Po rohovém kopu se ve vápně prosazuje LADISLAV ČURGALI – 1:2!

80
    Zvrátit nerozhodný výsledek nyní mohou hosté z rohového kopu.

78
    Dalekonosná střela Durďiče, jeho pokus nemířil mezi tři tyče.

75
    Nepřesný Beránkův centr na Jakuba Beneše, hosté nevyužili vcelku nadějný útok.

73
    Exekuce standardky se ujal Kučera, ale oba pokusy zamířily do zdi těl před ním.

72
    Domácí Beneš byl faulován na hranici velkého vápna, domácí Štěchovice mají velmi dobrou šanci.

70
    Následný rohový kop nepřinesl pro domácí bránu žádné nebezpečí.

69
    Chybná rozehrávka umožnila Jakubu Benešovi ohrozit Soukupa, jenže domácí gólman velmi dobře vyrazil balon nohou.

69
    Po centru Vernera se v ofsajdovém postavení nachytal domácí Beneš.

Michal Kunc

Branky: 45+1. Batka (pen.) – 58. Kučera (vla.), 81. Čurgali

TJ Štěchovice:

zahajovací sestava: Soukup – Švejda, Busta, Kučera, Maršálek – Pavlík – Hřebeček, Jakobovský, L. Novák, Košata – Batka.

Střídající hráči ve 2. poločase: Vašák – Cienciala, Jan Beneš, Šum, Verner, Halbich, Bulíř.

Trenér: Zbyněk Busta.

FK Varnsdorf:

Zahajovací sestava: Porcal – Zieris, Neuberg, Filip – Rys, Zbrožek, Richter, Daníček, Knejzlík – Jakubov, Ďurďevič.

Střídající hráči ve 2. poločase: Samoel – Beránek, Novotný, Dorďič, Jakub Beneš, Fotr, Čurgali.

Trenér: Roman Veselý.

Rozhodčí: Vyhnal – Lafek, Malý.