Mladá Boleslav – Kladno 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Almetěvsk 1:2 (kon.) | Chomutov – Omsk 3:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Plzeň – Jekatěrinburg 2:6 (kon.) | Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:6 (0:1, 1:5, 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 29.07.2016, 18:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy

52:59
    Domácí špatně střídali a měli na ledě šest hráčů. Za to dostávají dvouminutový trest, který odpyká Martin Beneš (PLZ).

52:11
    David Sklenička (PLZ) a Vladislav Voropajev (JEK) inkasují za inkriminovaný moment dvouminutové tresty za hrubost.

51:22
    A bude tu další přesilová hra Plzně. Filip Suchý byl krosčekován u mantinelu Nikolajem Timašovem (JEK), který už míří na trestnou lavici.

44:00
    Domácí tým čeká další přesilovka. Denis Mingalejev (JEK) dostává dvě trestné minuty za hru vysokou holí. Podaří se Škodovce snížit?

39:23
    Velká šance pro Škodovku. Vladislav Voropajev (JEK) dostává dvě minuty za sekání, Západočeši tedy budou hrát v dvojnásobné přesile.

38:34
    Ivan Guljajev se provinil vysokou holí, za kterou navíc dostává 2+2 minuty. Domácí tým bude hrát dlouhou přesilovou hru.

33:04
    Jekatěrinburg bude hrát osm sekund proti třem. Roman Přikryl (PLZ) dostává totiž dvě minuty za sekání.

31:12
    Jekatěrinburg si zahraje přesilovou hru. Vojtěch Tulačka (PLZ) totiž nedoleně bránil útočícímu hráči ve snaze vybojovat puk, dostává tedy dvě trestné minuty.

17:02
    A uvidíme další přesilovou hru, výhodu jednoho muže v poli bude mít ruský tým. Dominik Kubalík (PLZ) se totiž provinil krosčekem.

11:54
    Velice nepříjemně nyní do brankáře Polívky zajel Niclas Andersén (JEK). Švédský obránce za to dostává zcela po právu dvě trestné minuty.

08:27
    Indiány čeká druhá přesilová hra v utkání. Ivan Guljajev (JEK) dostává dvě minuty za hákování.

06:17
    Petra Koukala v dobré šanci před brankou zahákoval Michal Špaček (PLZ), Jekatěrinburg si tak zahraje první přesilovku.

00:41
    A uvidíme první přesilovou hru. Pavel Turbin (JEK) usedá na trestnou lavici za držení protihráče.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 37. Kubalík (Stach), 46. Kubalík (Yellow Horn, Moravčík) – 5. Žuravljov (Torčenjuk), 24. Torčenjuk (Michnov), 34. Timašov (Monja), 35. Mingalejev (Voropajev), 36. Mingalejev (Michnov), 39. Romanov (Mingalejev, Turbin)

HC Škoda Plzeň: Polívka (od 41. Sochůrek) – Špaček, Čerešňák, Moravčík (A), Kubka (A), Sklenička, Holý, Kvasnička – Kubalík, Stach, Indrák – Svoboda (C), Preisinger, Yellow Horn – Krliš, Přikryl, Suchý – Váchal, Beneš, Tulačka. Trenér: Michal Straka.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Fomin) – Timašov, Turbin, Ščmerenov, Andersén, Guljajev, Žuravljov, Kalašnikov, Voropajev – Golišev, Koukal, Buchtele – Michnov, Torčenjuk, Monja – Šingarejev, Simakov, Mingalejev – Alexejev, Chlystov, Mitjakin – Romanov, Rassejkin. Trenér: Andrej Vladimirovič Razin.

Rozhodčí: Valenta, Zubzanda – Černý, Vavruška