Barcelona – Celtic 3:1 (kon.) | Real Madrid – Chelsea 3:2 (kon.) | Inter – Bayern 1:4 (kon.)
Inter Milán
1:4 (0:4)
Bayern Mnichov
Sobota 30.07.2016, 23:00 • Bank of America Stadium, Charlotte, Severní Karolína • International Champions Cup

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne, popřípadě dobré ráno. (00:58:03)
    Utkání mezi Interem a Bayernem sledovalo 53629 diváků.

Máme dobojováno! Po čtyřgólovém prvním poločase jsme byli svědky jen jedné branky v tom druhém. Tu si v devadesáté minutě připsal Mauro Icardi, který se po obrovské chybě v obraně Mnichova dostal do samostatného úniku. Míč mu byl totiž vyloženě naservírován. Nicméně i tak byl Bayern lepším celkem a vítězí zaslouženě.

90+2

90+2
    V závěru to ještě zkoušel Juan Bernat, nicméně ten trestuhodně přestřelil. Bayern to však mrzet moc nemusí.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty nad rámec řádné hrací doby!
    90. Mauro ICARDI - 1:4

90
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A taky se to povedlo! Do samostatného úniku se po obrovské chybě v obraně dostal MAURO ICARDI, který bezpečně proměnil – 1:4!

89
    Vlastník kulatého nesmyslu se změnil, nyní je u balónu Inter Milán. O vítězi je sice jasno, nicméně čestný gól Milán zkouší dát.

88
    Aktuálně sledujeme pár kombinací Bayernu Mnichov, který se vetchým tempem pokouší dostat se do šestnáctky Interu Milán. Alespoň teď.

86
    Nagatomo si nyní musel vyřešit nějaké spory s Greenem, mezitím Green sebral Nagatomovi míč a dere se dopředu.

84
    Do konce zápasu zbývá pár minut a obraz hry na hřišti tomu odpovídá. Tempo je pomalejší a oba celky už utkání spíše dohrávají.

83
    Bayern málem přidal pátý gól, nicméně nyní se v obraně hodně vyšvihl Miangue, který odhlavičkoval centr Juana Bernata.

82
    David Alaba Starkemu nyní hodně pomohl. Ten ho za to poslal s míčem dopředu ke spoluhráčům. Takhle nějako Bayern rozjíždí další útočnou akci.

81
    A právě příchozí Juan Pablo Carrizo se ihned ujímá výkopu od klece Interu Milán.

80
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Handanovič, přichází Carrizo.

79
    Tom Starke si připisuje další zákrok proti nákopu od Icardiho. Opět nic složitého pro dvojku Bayernu.

78
    U míče je aktuálně trochu více milánský Inter, který se dere dopředu. Bayern vyloženě polevil na tempu.

76
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Benko, přichází Lappe.
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thiago, přichází Crnički.

Karel Janeba

Branky: 90. Icardi – 7. Green (Alaba), 13. Ribéry (Benko), 30. Green (Ribéry), 35. Green (Rafinha)

Karty:   27. Ribéry (BAY)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:12.
    Inter Milán: Handanovič – Ansaldi, Miranda, Ranocchia, Erkin – D'Ambrosio, Kondogbia, Felipe Melo, Nagatomo – Jovetić – Palacio
    Náhradníci: Berni – Bakayoko, Di Gregorio, Pinamonti, Bessa, Icardi, Biabiany, Santon, Della Giovanna, Miangue, Carrizo, Zonta

Bayern Mnichov: Starke – Rafinha, Javi Martínez, Feldhahn, Alaba – Vidal, Thiago – Ribéry, Benko, Green – Pantovic
    Náhradníci: Ulreich – Xabi Alonso, Juan Bernat, Lahm, Tillmann, Öztürk, Dorsch, Lappe, Crnički