Žilina – Prešov 4:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:0 (kon.)
MŠK Žilina
4:0 (2:0)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 30.07.2016, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 3. kolo

Žilina teda v treťom ligovom kole porazila s prehľadom nováčika súťaže z Prešova 4:0. O góly domácich sa postarali v 4. minúte Michal Škvarka, v 36. minúte Yusuf Otubanjo, v 50. minúte Ernest Mabouka a v 70. minúte Filip Hlohovský. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem, že sledujete náš portál Onlajny.eu a želám vám príjemný zvyšok víkendu. (20:50:50)

90+1

90+1
    V úplnom závere ešte propagačná strela hostí z veľkej diaľky, tú však Volešák v pohode kryje.

90
    Máme tu záver riadneho hracieho času.

89
    Domáci fanúšikovia už oslavujú víťazstvo, nadstavovať sa bude minimálne 1 minúta.

87
    Domáci výborne otvárajú voľné priestory, chystajú výborné kolmice za obranu a treba povedať, že Prešov dnes narazil na veľmi dobrého a koncentrovaného súpera.

86
    Ceesay sa snaží tvrdo bojovať o každú jednu loptu, no vidieť, že ešte nie je zohratý so svojim staronovým tímom.

85
    Hostia po dlhšom čase v útoku, Peter Katona z dobrej pozície namieril príliš vysoko a lopta preletela ponad bránku Miloša Volešáka.

84
    Žilinčania už hrajú naozaj vo veľkej pohode, hostia naopak už len bránia.

83
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Jakub Bartek, prichádza Lukáš Micherda.

82
    Žltú kartu dostáva Denis Vavro (MŠK Žilina).

80
    Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút a je jasné, že o jeho osude je rozhodnuté.

78
    Rýchly útok Žiliny, Špalek parádne zatočil center do šestnástky hostí, kde si nabiehala až trojica hráčov MŠK, Jozef Talian však výborne čítal hru a loptu vyboxoval ďaleko do poľa.

77
    Nuž aj Yusuf Otubanjo si vyslúžil obrovský aplauz od divákov a zdá sa, že žilinský divák má znovu radosť z futbalu.

76
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Yusuf Otubanjo, prichádza Kristián Vallo.

75
    Dámy a páni, ťažko komentovať to, čo sa deje v šestnástke hostí, pretože lopta lieta okolo bránky z ľavej strany, z pravej strany, skrátka kadejako a Prešov má naozaj viac šťastia než futbalového kumštu.

74
    Doslova strelnica je dnes z bránky hostí, Jozef Talian už toho musí mať plné zuby.

73
    Veľká, priam obrovská šanca Žiliny, pretože Nikolas Špalek naservíroval loptu pred bránku ideálne pre Otubanja, ktorý z prvej tesne míňa! Tak tomuto ani samotný nigériský útočník nemôže uveriť a bezmocne sa chytá za hlavu.