Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Letňany 5:4 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 02.08.2016, 18:30 • Tipsport arena • Přípravné zápasy staršího dorostu • Přátelské utkání

Pardubice ovládly tento zápas a zaslouženým výkonem poráží Havlíčkův Brod 3:0. Z pardubické malé haly se s vámi loučím a příště napočtenou. (20:29:31)

57:34
    2 na 1 ujížděli Bucek s Chárou. První jmenovaný zakončoval, ale pouze do betonu Folvarského.

56:54

56:23
    Chára ujížděl sám na Folvarského, ale klička do backhandu neskončila gólem.

54:54
    Dvě minuty za vražení na hrazení odpykává Sajdl.

54:29

53:19
    Bucek měl odkrytou půlku branky, ale jeho střela skončila na příložníku Folvarského.

52:28
    Další vyloučení pro Havlíčkův Brod. Lachman si odpyká dvě minuty za podražení.

51:47
    Chára zkusil překvapit střelou z první po přihrávce zpoza branky. Folvarský byl připraven.

50:58
    Vlach dostal skvělou přihrávku, ale nestihl si srovnat puk ke střele, pardubický obránce zasáhl včas.

48:16
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Sporný gól, který byl uznán jako regulérní. Matýs našel volně stojícího MACHAČE, toho trefil kotouč do brusle a odrazil se směrem do prázdné branky. Asistence: Matýs.

47:40
    Pardubice zatlačily Brod do úzkých, ale navýšení skóre se nekoná.

46:04

44:58
    Chára zkoušel tečovat střelu, ale zmírnil tím její razanci, brankář puk přikryl.

44:04
    Pardubice si zahrají přesilovou hru. Holenda odchází na dvě minuty za vysokou hůl.