1:1 (1:0)
Sunderland AFC
Pátek 05.08.2016, 18:45 • Cashpoint Arena, Altach • Přípravný zápas

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční večer. (20:39:11)
    Sunderland na závěr přípravy dosáhl na slušný výsledek. V prvním kole Premier League se postaví Manchesteru City.

Přípravný zápas mezi Dortmundem a Sunderlandem je u svého konce. Anglickému celku se ve druhém poločase podařilo zásluhou Koného vyrovnat a nakonec dosáhl na velmi cennou remízu 1:1. Dortmund toto ve druhém poločase směrem dopředu příliš nepředvedl a ačkoliv měl optickou převahu, na vítězství nedosáhl.

90+1

90
    Van Aanholt nejprve vybojoval na vlastní polovině míč a posléze získal i volný kop. Sunderland s rozehrávkou spěchat nebude.

89
    Asoro se pokoušel na útočné polovině Sunderlandu uspět individuální akcí, ale tvrdě narazil. Piszczek mu míč bez zaváhání sebral.

88
    Po rohovém kopu centr do vápna nepřišel, Dortmund rozehrál rohový kop nakrátko.

87
    Pulisic se odhodlal ke střele z dvaceti metrů a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

86
    Mor se na levém křídle uvolnil a posléze byl faulován. Dortmund volný kop rychle rozehrál nakrátko a pokračuje v kombinaci.

85
    Dortmund v posledních minutách neustále drží míč na útočné polovině, ale stále nepřichází střela na branku.

84
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Cattermole, přichází Greenwood.
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Borini, přichází Embleton.

82
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Lens, přichází Honeyman.

82
    Německý klub nenaložil se standardní situací nejlépe, Sunderland se bez problémů ubránil.

81
    Žlutou kartu dostává Cattermole (Sunderland AFC).

81
    Pulisic se rozběhl na pravé straně a byl faulován. Volný kop pro Dortmund.

80
    Rychlá akce Sunderlandu skončila zakončením Asora, který z pravé strany zaměstnal Weidenfellera.

79
    Útočným akcím Dortmundu chybí pohyb, obrana Sunderlandu to má v tomto směru hodně usnadněné.