Mouscron – Charleroi 0:1 (kon.) | Eupen – Mechelen 0:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 0:2 (kon.)
Standard – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Standard Lutych
2:0 (2:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 06.08.2016, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne (Liège) [Kapacita: 29 388] • Belgická liga • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:21:29)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. O branky se dnes postarali ve 13. minutě vlastní brankou Pulido a ve 27. minutě z pokutového kopu Edmilson. Hosté sice ve druhém poločase měli nějaké šance na zvrácení výsledku, prostřelit Gilleta se jim však nepodařilo a utkání tak skončil 2:0.

Držení míče: 47% – 53%
    Střely celkem: 8 – 8
    Střely na branku: 4 – 3

90+4

90+2
    Ale tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

90+1
    Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Adrien Trebel a místo něj nastupuje Ibrahima Cissé.

86
    Trebel to zkusil přímo na branku, tu však vysoko přestřelil.

86
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiatřiceti metrů.

85
    Hosté se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku, domácí obrana však dnes pracuje velmi dobře a svého soupeře do šancí příliš nepouští.

84
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

82
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Dakonam Djené a místo něj nastupuje Wolke Janssens.

82
    Proschwitz dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

81
    Tchenkoua se dostal do další velké šance! Tchenkoua dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, jeho následný střelecký pokus z hranice pokutového puntíku však dokázal zablokovat jeden z obránců stojících na hranici malého vápna!

79
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Ryan Mmaee a místo něj nastupuje Jean-Luc Dompé.

79
    Djené poslal do vápna centr z pravé strany, ve vápně se dostal do zakončení Tchenkoua, zkoušel to však nůžkami, které mu příliš nevyšli a míč tak skončil vysoko nad brankou.

78
    Mbenza se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a k míči se tak po menší odmlce dostávají opět hosté.

77
    Swers byl faulován zhruba na polovině hřiště Andradem a hosté u míče zůstanou i nadále.